Contact Center értékesítési csapatvezető magyar és lengyel nyelvtudással

Confilogi Group

Siłaczki 3, Warszawa, Lengyelország (Az állás alkalmi otthoni munkavégzést tesz lehetővé)
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
01-07-2022
Bérfeltételek (bruttó)
1 333 - 1 700 EUR/hónap

Széles körű telefonos ügyfélszolgálatra szakosodott cég a miénk. Szívügyünk létrehozni egy dinamikusan működő kapcsolattartó központot, amelyet annak hatékony működéséhez szükséges alosztályok támogatnak. Folyamatosan fejlődő Start-up cég vagyunk - fennállásunk 5 éve alatt több európai piacot is meghódítottunk, és folyamatosan bővítjük csapatunkat. Cégünk új piacok bővítésének terveihez kapcsolódóan állandó gyakorlattal rendelkező Menedzser munkatársat keresünk, aki új kihívásokat keres az állásajánlatok útvesztőjében. Magadra ismersz?

Lehetőség 100%-os távoli munkavégzésre!

Menedzserként a következő feladatait lesznek:
magyarul beszélő ügyfeleket kiszolgáló tanácsadók munkájának felépítése, irányítása, koordinálása,
a csapattagok értékesítési készségeinek folyamatos támogatása (motivációs tréningek, értékesítési tréningek),
értékesítési trénerekkel való együttműködés tervezése,
az értékesítési folyamat kritikus területeinek funkcionális ellenőrzése,
az üzleti folyamatok fejlesztéseinek létrehozása és megvalósítása az operatív vezetővel való partneri együttműködés részeként.

Tökéletesen beillesz a #confilogiteambe, ha:
folyékonyan beszélsz magyarul és lengyelül (legalább C1 szinten)
legalább egy éves tapasztalattal rendelkezel értékesítési csapat hatékony irányításában, lehetőleg call centerben szerzett tapasztalat,
eddigi szakmai életedben legalább egy évet "telefonos ügyfélszolgálaton" dolgoztál, aminek köszönhetően behatóan ismered az ügynöki munka nehézségeit,
erős értékesítési háttered van, ezáltal fejlett elemzői készséggel rendelkezel,
motivált vagy arra, hogy bizonyos szabályokon és eljárásokon belül önálló döntéseket hozz,
kommunikatív szinten beszélsz angolul (minimum B2) - minden nap szükséged lesz az angol nyelvre;
készen állsz az új kihívásokra: új munka, új projekt, újonnan alakult csapat vár rád!

Amit mi kínálunk neked:
támogatást az együttműködés minden szakaszában
teljes munkaidő, versenyképes kezdő fizetés: netto 6000 PLN ,
a negyedik hónaptól KPI bevezetése, alapfizetés + bónusz, összesen nettó 7500 PLN-ig,
Multisport és Medicover hozzájárulás.

Úgy érzed, hogy a #confilogiteamben Rád várunk? CSATLAKOZZ HOZZÁNK!

középfokú végzettség érettségivel
főiskolai/egyetemi hallgató
posztgraduális végzettség

Beszélt nyelvek

Lengyel nyelv - Haladó (C1) és Magyar nyelv - Haladó (C1)

Szakmai tapasztalat években

1

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Jesteśmy polską firmą specjalizującą się w szeroko rozumianej telefonicznej obsłudze Klienta. Naszym sercem jest prężnie działające Contact Center wspierane przez niezbędne do jego efektywnego funkcjonowania działy. Jesteśmy dojrzałym start-upem, który nieustannie się rozwija – w ciągu 5 lat istnienia zdobyliśmy kilka rynków europejskich oraz wielokrotnie powiększyliśmy swój team. I robimy to nadal!

Produkty oferowane przez naszych Partnerów to wysokiej jakości rozwiązania wspomagające utrzymanie zdrowia, urody oraz dobrego samopoczucia. Wśród bogatego asortymentu znajdują się m.in. suplementy klasy premium oraz sprzęt okołomedyczny. Nasi partnerzy stawiają na jakość, dlatego produkty są w 100% naturalne i w pełni bezpieczne. To dla nas wyróżnienie, że możemy pomagać w ich sprzedaży. Do tego potrzebujemy osób, które swoim talentem, zaangażowaniem i nietuzinkowym podejściem potrafią spełnić oczekiwania klientów. Taki właśnie jest #confilogiteam!

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott
ID: 4349173  Datum zveřejnění: 7.6.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 333 EUR/hónap