Vodič sk. CE s ubytovaním (plachta 12 to a 18 to) na nemeckú pracovnú zmluvu!

Connecta s.r.o.

Miesto práce
D-63607 Wächtersbach (Frankfurt am Main), Nemecko
Termín nástupu
ihneď
14-15 EUR/hod./brutto + 0,50 EUR/hod. (príspevok na dovolenku)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nástup: ihneď alebo začiatok 01/2018

Pre nemeckú firmu hľadáme vodiča sk. CE:
* jazdí sa vnútroštátna doprava DE (Nahverkehr)
* kamióny :plachta 12t a 18t+ vlečka
* tovar: kov, výrobky z kovu
* pracovný čas: PO - PIA (ráno rozvoz, poobede/večer návrat na firmu)
* nakladanie tovaru s VZV

* PLAT: 14 - 15 EUR/ hod. / brutto
+0,50 EUR / hod. naviac ako príspevok na dovolenku
* nemeckú pracovnú zmluvu priamo v nemeckej firme
* ubytovanie v 1- max.2-lôžkových izbách. Ubytovanie zabezpečuje zamestnávateľ, hradí si ho zamestnanec vo výške 300 EUR/mesiac.
* sprostredkovanie bez poplatkov

Ak Vás ponuka zaujala, kontaktujte nás na tel.čísle 00421 903 916 836 (aj Viber, WhatsApp, Messenger) alebo píšte na [email protected] .

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Rozvoz kovových výrobkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B, C, E

* platné papiere: VP sk CE, karta vodiča, kvalifikačná karta
* preukaz VZV výhodou, no nie podmienkou
* nemecký jazyk- lepšie základy (A2)

Spolupracujeme s finančne silnými a stabilnými nemeckými špedíciami. Pre týchto obchodných partnerov hľadáme aj personál – vodičov (C+E) na nemecké pracovné zmluvy.

Sledujte naše inzeráty aj na FB
www.facebook.com/ConnectaLkwFahrer

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3270432  Datum zveřejnění: 19.12.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 14-15 EUR/hod./brutto + 0,50 EUR/hod. (príspevok na dovolenku)