Řidič svozu textilu

Consignora.com

Místo práce
Středočeský kraj, Hlavní město Praha (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
03.09.2018
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
140

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naše firma přijme člověka na pozici Řidiče menší dodávky do 3,5tuny. Náplní práce bude sběr použitého textilu po Praze a blízkém okolí, proto je výhodou orientace ve městě. Jezdí se ve dvou až třech lidech. Práce je mírně fyzicky náročná. Jezdí se přes týden, dle zájmu lze i víkendy. Mzda je hodinová, 140h.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Spolehlivost, pečlivost, dobré řidičské schopnosti.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme menší společnost, která je na trhu od roku 2013. Zabýváme se sběrem použitého textilu.

Adresa společnosti

CORETEX CZ SE
Pobřežní 394/12
18600 Praha
ID: 3475326   Datum zveřejnění: 21.8.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   140