Reagujte bez životopisu

Do domova dôchodcov v Rakúsku hľadáme zdravotné sestry

Consilatio CARE k. s.

Volkshilfe Seniorenzentrum Köflach, Bahnhofstraße, Köflach, Rakúsko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 755 - 3 153 EUR/mesiac+ mesačné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie základnej starostlivosti v súvislosti s biologickými potrebami fyzických osôb v zariadení sociálnych služieb .
Na tejto pozícii ste zodpovedný za zabezpečenie zdravotnej starostlivosti o klientov/seniorov v dome seniorov a v špecializovanom zariadení, zastrešujete spoluprácu so všeobecným lekárom a odbornými lekármi, objednávanie vyšetrení, občasný sprievod na lekárske vyšetrenia, podávanie liekov, odber biologického materiálu, ošetrovanie rán, vedenie dokumentácie, komunikácia s príbuznými a opatrovateľmi

-ubytovanie zadarmo
-príplatky
-práca v príjemnom kolektíve
-13.14. plat
-5 týždňov dovolenky
-rakúske rodinné prídavky

Informácie o výberovom konaní

nostrifikácia podmienkou

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

Als nicht gewinnorientiertes Sozialunternehmen stehen für uns die Interessen der zu betreuenden Menschen und die der MitarbeiterInnen im Mittelpunkt. Das ist auch an der Ausstattung und Lage des Seniorenzentrums zu erkennen. Das Haus befindet sich direkt beim Klöpferpark mitten im Ortszentrum. Das mehrgeschossige Gebäude bietet 57 alten und pflegebedürftigen Menschen in 21 Einbettzimmern und 18 Zweibettzimmern Platz zum Wohnen.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo, ošetrovateľstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý

Pozitívny vzťah k seniorom, špecializácia a nostrifikácia podmienkou, empatia, asertivita, flexibilnosť, zodpovednosť, bezúhonnosť, komunikačné zručnosti.

Consilatio CARE sa zaoberá sprostredkovaním práce pre zdravotnícky personál ,opatrovateľov/ky a zdravotné sestry/asistentov do Rakúska. Opatrovatelia/ky vykonávajú prácu formou 24-hodinovej starostlivosti o starších alebo imobilných klientov prostredníctvom rakúskej živnosti, a to buď priamo v domácnosti klientov alebo v domovoch dôchodcov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4540479  Datum zveřejnění: 20.6.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 755 EUR/mesiac