Marketing expert

Conventix s. r. o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.2.2023
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 2 000 EUR/mesiacbonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Marketing pre sociálne média, website, CRM, databáza marketing pre cinema platformu, ktorá ma v súčastnosti cez 130 zákazníkov. Priama komunikácia s kinami a filmovými producentami (Walt Disney, Universal Studios, Constantin Film, Warner...), dohodovanie kampaní a marketingových aktivít

- inovatívne pracovné miesto
- najnovšie technológie
- mladý tím
- internacionálny biznis
- možnosti postupu a prevzatia vlastnej zodpovednosti
- vysoká flexibilita
- nové zaujímavé kontakty počas pracovných ciest do zahraničia

Vybraní uchádzači budú kontaktovaní telefonicky alebo emailom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Športové, zábavné a rekreačné činnosti

Konzultačná firma, ktorá disponuje novou platformou pre kina a má v súčastnosti viac ako 130 zákazníkov v Nemecku. Predpkladaná expandia v 2023 do Rakúska, SR, ČR, Švajčiarska.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, Ekonómia, Technik

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

MS Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

spoľahlivosť, inovatívnosť, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, tímová spolupráca

Organizovanie a sprostredkovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí
ID: 4495820  Datum zveřejnění: 6.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac