Asistent/ka účetního odd./RECEPČNÍ, Praha 8-Karlín, dle praxe a zkušeností 25-30t.kč brutto

ConVerta Consulting s.r.o.

Místo práce
Karlín, Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou, únor/březen 2019
Mzdové podmínky (brutto)
Nástupní plat dle zkušeností a praxe cca 25.000 - 30.000,-Kč. Po zapracování navíc osobní ohodnocení a odměny.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kumulovaná pozice práce na recepci a administrativní podpory účetního oddělení
- samostatné administrativně - komunikační činnosti
- administrativní agenda (archív, pošta, ...)
- uvádění hostů, příprava sedačky a občerstvení
- administrativní podpora menšího účetního odd. (objednávání stravenek, pokladna, ...)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práce v příjemném kolektivu a pěkném prostředí v centru Prahy, okolí stanice metra B ( Křižíkova )
- perspektivní zaměstnání v silné mezinárodní společnosti
- zaškolení
- možnost kariérního růstu
- stravenky v hodnotě 100,-Kč, příspěvky na penzijní nebo životní pojištění 500,-Kč/měs.
- čtvrtletní odměny
- 5 týdnů dovolené
- pružná pracovní doba
- možnost výuky cizích jazyků na pracovišti
- firemní akce, ...

Informace o náboru

V případě Vážného zájmu být členem renomované zahraniční společnosti zašlete, prosím, motivační dopis a Váš strukturovaný životopis v českém jazyce (v PDF/WORD) společně s Vaší aktuální fotografií (pasový formát vložený do CV, max.vel. 100x150 bodů, rozlišení 72 DPI)
přímo na mail: [email protected]. ConVerta Consulting s.r.o., Lenka Nozarová.
Do předmětu mailu prosím uveďte: své "PŘIJMENÍ a jméno“

Veškeré Vámi zaslané materiály a údaje pokládáme za důvěrné a nebudou bez Vašeho předchozího souhlasu dále šířeny a zacházíme s nimi v souladu s GDPR. Databáze nevedeme.
Vhodní uchazeči budou kontaktováni max. do 1 týdne od zaslání podkladů (CV a MD).

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Reklama a průzkum trhu

Náš dlouholetý klient je renomovaná mezinárodní společnost, působící v oblasti reklamy s hezkými kancelářemi v centru Prahy.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

ekonomika, administrativa

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Hospodářská korespondence - Základy
Fakturace - Základy
Pokladna - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- min.SŠ vzdělání s ekonomickým zaměřením
- zkušenosti s administrativou
- vhodné i pro absolventy VŠ s praxí při škole na administrativní pozici
- reprezentativní a příjemné vystupování
- flexibilita, zodpovědnost, samostatnost, loajalita, chuť do práce a ochota učit se novým věcem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ConVerta Consulting s.r.o. poskytuje služby v oboru personálního a kariérového poradenství, HR Consulting, ŘLZ, a úspěšně působí na trhu od roku 1994.
Majitelka společnosti Lenka Nozarová se specializuje na vyhledávání, výběr a hodnocení pracovníků, kariérové a osobní poradenství a je vyhledávanou mentorkou / mediátorkou a Business & osobní poradkyní.

Mezi naše dlouhodobé klienty patří renomované české a zahraniční společnosti z různých oborů s působností po celé ČR, pro které pracujeme exkluzivně.
Nabízíme profesionální, individuální přístup a poradenství jak našim klientům, tak i uchazečům o zaměstnání.

Počet zaměstnanců

2 zaměstnanci
ID: 3571850  Datum zveřejnění: 7.1.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Nástupní plat dle zkušeností a praxe cca 25.000 - 30.000,-Kč. Po zapracování navíc osobní ohodnocení a odměny.