Mechanik pre medicínsku techniku

Convoi s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Francúzsko, Holandsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
2 000 EUR/mesiacMzda je bez cestovných náhrad, tie budú pripočítané na základe zákonom stanovených hodnôt a krajín (cca 600-1000€), ndčasové hodiny budú preplácané nad rámec mesačnej mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Plnenie úloh súvisiacich s inštaláciou medicínskej techniky priamo pre výrobcu a dodávateľa:
- Vykládka jednotlivých častí techniky
- Jej ustavenie a montáž podľa manuálu a požiadaviek zadávateľa
- Montáž kabeláže podľa manuálu
- Uvedenie zariadenia do stavu schopného prevádzky
Výkon vyššie uvedených činností po dôkladnom zaškolení.

Preplatené cesty, letenky, služobné aj prenajaté autá a ubytovanie.

miesto práce je podľa potreby v rámci západnej alebo strednej Európy.

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie v odbore

elektromechanik, mechanik

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

spoľahlivosť, zodpvednosť, presnosť, precíznosť, ochota učiť sa
Osvedčenie §21

Spoločnosť Convoi je lídrom v oblasti priemyselného sťahovania, manipulácie s bremenami, demontáže a montáže akýchkoľvek technologických zariadení a ich prepravy.

www.convoi.com

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4596452  Datum zveřejnění: 11.9.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac