Recepční do zubní kliniky

COOL LOOK s.r.o.

Místo práce
Dobrovského 1074/40, 170 00 Praha 7-Holešovice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
1.6.2022
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Komunikace s klienty zubních ordinací - objednávání telefonicky, mailem, osobně, evidence a péče o klienty, zajišťování chodu recepce, komunikace s dodavateli, plnění přidělených úkolů od nadřízených, obsluha platebního terminálu, práce s hotovostí, průběžný úklid čekáren, objednávky kancelářského materiálu.
Práce na 2 změny, pracovní doba pondělí až pátek, 7:30 - 14:00 / 14:00 - 20:30.

Zaměstnanecké výhody, benefity

flexibilní pracovní doba, 25 dnů dovolené, multisport karta

Informace o náboru

Nástup od 1.6.2022 nebo dle dohody. Není nutné zdravotnické vzdělání. V případě zájmu Vás prosím o zaslání životopisu s foto na mail [email protected].

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

příjemné vystupování, nekonfliktní povaha, týmový duch, ochota učit se novým věcem, flexibilita, čistý RT

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nestátní zdravotnické zařízení - zubní klinika

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 4331885  Datum zveřejnění: 17.5.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc