Zvárač do Rakúska Vorarlberg

CORATOP Ilsanker KG

Miesto práce
Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1900 netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zvárača do Rakúska

práca na Rakúsku pracovnú zmluvu
ubytovanie zabezpecene,

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Renomovana firma

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Požadujeme prax v obore
Nemčinu na pokročilej úrovni
Zodpovednosť
Precíznosť
ochota pracovať na 1- 2zmeny

Firma Coratop Slovakia bola zalozena v roku 2008 v Rakusku kde posobila ako naborove stredisko pre spolupracovnikov v oblasti pracovnych ponuk remesiel a priemyslu.
V roku 2016 sa posobenie firmy rozsirilo na Slovensko.

Pri pricestovani Vas vyzdvihneme a doprevadime na ubytovanie. Taktiez Vas prvy pracovny den osobne doprevadime do zamestnania a ako bonus k nasim sluzbam ponukame vyuzitie bezplatneho Fitness centra.

Pri organizovani a planovani Vasej cesty Vam rada pomoze Monika Tothova
00421 905 957 989 z nasho naboroveho strediska.

Ak mate zaujem o pracovne pozicie, ktore nemame obsiahnute v nasej ponuke, tak Vam radi sprostredkujeme niektoreho z mnohych zahranicnych partnerov.Ak by sme nemali v ponuke Vami hladane pracovne miesto, nevahajte a napriek tomu nas kontaktujte . Spolupracujeme aj s dalsimi pratnermi v oblasti stavebnictva a priemyslu. Zarucne sa pokusime najst pre Vas to najlepsie a najvhodnejsie riesenie.

Adresa spoločnosti

Coratop Ilsanker KG
Bildgasse 10
6850 Dornbirn
ID: 3271632   Datum zveřejnění: 3.4.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   1900 netto