Rakúsko - Žeriavnik

CORATOP Ilsanker KG

Miesto práce
Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
2480 netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nasho dlhorocneho klienta z oblasti Vorarlberg hladame zeriavnikov z nemcinou na dorozumievacej urovni.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Zamestnavame na

- na rakusku zmluvu u rakuskeho zamestnavatela
- 13. a 14 plat
- 5 tyzdnov dovolenky
- poskytnute ubytovanie
- diety za kazdy odpracovany den
- prispevky na byvanie
- nadstandardna mzda od 2480 eur netto
- nadcasy pocas pracovnych dni hradene do vysky 50%
- pripadne nadcasy pocas vikendov hradene do vysky 100%

Zivotopisy v nemcine zasielajte na nas e mail. V pripade ze Vas zivotopis vyhovie potrebam zamestnavatela, kontktujeme Vas.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zeriavnik

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Firma Coratop Slovakia bola zalozena v roku 2008 v Rakusku kde posobila ako naborove stredisko pre spolupracovnikov v oblasti pracovnych ponuk remesiel a priemyslu.
V roku 2016 sa posobenie firmy rozsirilo na Slovensko.

Pri pricestovani Vas vyzdvihneme a doprevadime na ubytovanie. Taktiez Vas prvy pracovny den osobne doprevadime do zamestnania a ako bonus k nasim sluzbam ponukame vyuzitie bezplatneho Fitness centra.

Pri organizovani a planovani Vasej cesty Vam rada pomoze Monika Tothova
00421 905 957 989 z nasho naboroveho strediska.

Ak mate zaujem o pracovne pozicie, ktore nemame obsiahnute v nasej ponuke, tak Vam radi sprostredkujeme niektoreho z mnohych zahranicnych partnerov.Ak by sme nemali v ponuke Vami hladane pracovne miesto, nevahajte a napriek tomu nas kontaktujte . Spolupracujeme aj s dalsimi pratnermi v oblasti stavebnictva a priemyslu. Zarucne sa pokusime najst pre Vas to najlepsie a najvhodnejsie riesenie.

Adresa spoločnosti

Coratop Ilsanker KG
Bildgasse 10
6850 Dornbirn
ID: 3481457   Datum zveřejnění: 30.8.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   2480 netto