Zvárač - Rakúsko

CORATOP Ilsanker KG

Miesto práce
Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
2600

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nasich rakuskych klientov hladame zvaracov z oblasti stavebnictva a strojarstva !

Pre spolocnost, ktora hrdo poukazuje na svoj technicky pokrok vitazstvom na medzinarodnej sutazi hladame motivovaych zvaracov s moznostou karierneho rastu a v pripade zaujmu sklolenia sa v roznych oblastiach.

Praca je na rakusku pracovnu zmluvu !

Pracovna napln

- Zváranie ťažkych oceľovych konštrukcii
- Zváranie pomocou zváracích robotov
- praca podľa plánu

Pozadujeme

- prax v odbore
- oraganizacne schopnosti
- vysoka kvalita odvedenej prace
- zodpovednost
- vlastne auto vyhodou

Ponukame

- rozsiahle skolenia v pripade potreby
- moznost karierneho rastu a navysenia mzdy v zavislosti od pracovnej kvalifikacie a
jazykovych znalosti
- moznost trvaleho zamestnania
- najlepšie kariérne príležitosti v odvetví orientovanom na budúcnosť
- spoľahlivý zamestnávateľ

Poskytujeme

- pracovny odev
- spolocne teambuildingove podujatia
- rozsiahle školenia
- ubytovanie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pracuje sa

- na rakusku pracovnu zmluvu u rakuskeho zamestnavatela
- trvaly pracovny pomer
- 13. a 14. plat
- 5 tyzdnov dovolenky
- ubytovanie hradene zamestnavatelom
- hradene nadcasy od 50 % pocas pracovneho tyzdna, 100% - vikendy a sviatky

Zivotopisy V NEMCINE posielajte na nasu e mailovu adresu, nezabudnite preposlat vsetky certifikaty ktore mate ( aj po dobe splatnosti )
V ZIVOTOPISE UVEDTE MINIMALNE POSLEDNYCH 10 ROKOV PRACOVNEJ CINNOSTI KU KTORYM UVEDIETE AJ NAZOV FIRMY.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozadujeme

- nemcinu na komunikativnej urovni
- moznost dopravit sa vlastnym automobilom
- vodicak na vysokozdvizny vozik vyhodou
- vodicak na halovy zeriav s praxou vyhodou

Firma Coratop Slovakia bola zalozena v roku 2008 v Rakusku kde posobila ako naborove stredisko pre spolupracovnikov v oblasti pracovnych ponuk remesiel a priemyslu.
V roku 2016 sa posobenie firmy rozsirilo na Slovensko.

Pri pricestovani Vas vyzdvihneme a doprevadime na ubytovanie. Taktiez Vas prvy pracovny den osobne doprevadime do zamestnania a ako bonus k nasim sluzbam ponukame vyuzitie bezplatneho Fitness centra.

Pri organizovani a planovani Vasej cesty Vam rada pomoze Monika Tothova
00421 905 957 989 z nasho naboroveho strediska.

Ak mate zaujem o pracovne pozicie, ktore nemame obsiahnute v nasej ponuke, tak Vam radi sprostredkujeme niektoreho z mnohych zahranicnych partnerov.Ak by sme nemali v ponuke Vami hladane pracovne miesto, nevahajte a napriek tomu nas kontaktujte . Spolupracujeme aj s dalsimi pratnermi v oblasti stavebnictva a priemyslu. Zarucne sa pokusime najst pre Vas to najlepsie a najvhodnejsie riesenie.

Adresa spoločnosti

Coratop Ilsanker KG
Bildgasse 10
6850 Dornbirn
ID: 3488088   Datum zveřejnění: 9.9.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   2600