Stavební pomocníci - Rakúsko

CORATOP Ilsanker KG

Miesto práce
Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
2000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nasho rakuskeho klienta z oblasti stavebnictva hladame vyucenych pracovnikov alebo uchadacov s pracovnymi skusenostami na stavbach.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Praca u rakuskeho zamestnavatela

- na rakusku pracovnu zmluvu
- moznost navysenia mzdy podla kvalifikacie
- 13. a 14. plat
- ubytovanie poskytnute a hradene zamestnavatelom
- 5 tyzdnov dovolenky
- nadcasy preplacane do vysky 100 %
- diety za kazdy odpracovany den
- prispevky na noclah

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Sme rakúska personálna spoločnosť CORATOP Personalservice KG so sídlom v Dornbirne v Rakúsku, s pobočkou na Slovensku.
Spoločnosť Coratop Personalservice bola založená v roku 2008 pánom Rainerom Ilsankerom v Rakúsku, kde pôsobila ako náborové stredisko v oblasti sprostredkovania práce prevažne v stavebníctve a vo výrobnom priemysle.
V roku 2016 sa pán Ilsanker rozhodol rozšíriť svoje pôsobenie aj na Slovensko.
Sprostredkúvame prácu u rakúskych zamestnávateľov na rakúsku pracovnú zmluvu v rámci celého Rakúska a bez akýchkoľvek poplatkov.
ID: 3510971  Datum zveřejnění: 8.10.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2000