Zámočníci - Viedeň

CORATOP Ilsanker KG

Miesto práce
Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
2000 netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Praca u rakuskeho zamestnavatela

- na rakusku pracovnu zmluvu
- mzda od 2000 eur mesacne
- moznost navysenia mzdy podla kvalifikacie
- 13. a 14. plat
- ubytovanie poskytnute zamestnavatelom
- 5 tyzdnov dovolenky
- nadcasy preplacane do vysky 100 %
- diety za kazdy odpracovany den
- prispevky na noclah

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Hladame zamocnikov so skusenostami s montazov zeleznych dveri a okien.
Pracuje sa podla planu.
Prichod vlastnym autom.
Nemcina na dorozumievacej urovni.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Firma Coratop s.r.o. bola založená v roku 2008 Rainerom Ilsankerom v Rakúsku, kde pôsobila ako náborové stredisko pre spolupracovníkov v oblasti sprostredkovania práce v stavebníctve a vo výrobnom priemysle.
V roku 2016 sa Rainer Ilsanker rozhodol rozšírit svoje pôsobenie aj na Slovensku.

Ponúkame prácu v stavebníctve a vo výrobnom priemysle po celom Rakúsku. Hľadáme uchádzačov o pracovné pozície od A po Z, to znamená od automechanikov po zváračov, pomocné práce v stavebníctve, ale aj práce s odborným zameraním. Ponúkame prácu u rakúskych zamestnávateľov na rakúsku pracovnú zmluvu.
Ak by sme nemali v ponuke Vami hľadané pracovné miesto, neváhajte a napriek tomu nás kontaktujte . Spolupracujeme aj s ďalšími partnermi v oblasti personalistiky a ľudských zdrojov a zaručene sa pokúsime nájsť pre Vás to najlepšie a najvhodnejšie pracovné miesto.
Pri organizovaní a plánovani Vašej cesty Vám rada pomôže Martina Kunštárová
00421 905 957 989 z nášho náborového strediska.
Po pricestovaní Vas vyzdvihneme a doprevadíme na ubytovanie. Taktiež Vás v prvý pracovný deň osobne doprevadíme do zamestnania .

V prípade, že by ste mali záujem stretnúť sa s nami osobne a dozvedieť sa viac, budeme Vám k dispozícii dňa 7.3.2019 od 9:00-13:00 v hoteli Poľana vo Zvolene, kde predstavíme našu spoločnosť a kde nám môžete doniesť aj Váš životopis.

Adresa spoločnosti

Coratop Ilsanker KG
Bildgasse 10
6850 Dornbirn
ID: 3512320   Datum zveřejnění: 9.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   2000 netto