Inšalatér voda, plyn, kúrenie do Rakúska

CORATOP Ilsanker KG

Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 2000 eur netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- inštalácia vodovodných, plynových a kanalizačných rozvodov, inštalácia vykurovacích
telies, tepelných čerpadiel, ohrievačov vody v novostavbách alebo v bytových jednotkách
- zváranie autogénom (MAG)

Práca je na rakúsku pracovnú zmluvu u rakúskeho zamestnávateľa s výhodami ako sú:
- 13. a 14.plat
- 5.týždňov dovolenky
- diéty
- zabezpečené a plne hradené ubytovanie zamestnávateľom alebo príspevok na
ubytovanie 15€ za každý odpracovaný deň
- možnosť čerpania záloh
- preplácané nadčasy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Ovládanie nemeckého jazyka by malo byť na úrovni dorozumenia sa na pracovisku a porozumienia pracovným zadaniam. Vyučený v odbore je výhodou a prax sa vyžaduje aspoň 1rok v danom odbore. Certifikáty a osvedčenia z daného odboru sú tiež vítané.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Sme rakúska personálna spoločnosť CORATOP Personalservice KG so sídlom v Dornbirne v Rakúsku, s pobočkou na Slovensku.
Spoločnosť Coratop Personalservice bola založená v roku 2008 pánom Rainerom Ilsankerom v Rakúsku, kde pôsobila ako náborové stredisko v oblasti sprostredkovania práce prevažne v stavebníctve a vo výrobnom priemysle.
V roku 2016 sa pán Ilsanker rozhodol rozšíriť svoje pôsobenie aj na Slovensko.
Sprostredkúvame prácu u rakúskych zamestnávateľov na rakúsku pracovnú zmluvu v rámci celého Rakúska a bez akýchkoľvek poplatkov.
ID: 3620097  Datum zveřejnění: 13.3.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 2000 eur netto