1 500 - 2 000 EUR

Kuchár, Pomocný kuchár

CORATOP Ilsanker KG

Miesto práce
Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pripravovanie teplej a studenej kuchyne, predjedlá, hlavné jedlá, deserty.

Práca je na rakúsku pracovnú zmluvu na dobu učitú – sezóna
Ubytovanie a strava zabezpečená a hradená zamestnávateľom
Platové podmienky sa odvíjajú od pracovnej pozície

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Sprostredkovanie práce a personálne poradesntvo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Kuchár

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Sme rakúska spoločnosť so sídlom v Dornbirne v Rakúsku s pobočkou na Slovensku. Coratop Personalservice bola založená v roku 2008 Rainerom Ilsankerom v Rakúsku, kde pôsobila ako náborové stredisko v oblasti sprostredkovania práce v stavebníctve a vo výrobnom priemysle.
V roku 2016 sa Rainer Ilsanker rozhodol rozšírit svoje pôsobenie aj na Slovensku.

Spolupracujeme so zamestnávateľmi po celom Rakúsku. Hľadáme uchádzačov o pracovné pozície od A po Z, to znamená od automechanikov po zváračov, pomocné práce v stavebníctve, ale aj práce s odborným zameraním. Ponúkame prácu u rakúskych zamestnávateľov na rakúsku pracovnú zmluvu.
Ak by sme nemali v ponuke Vami hľadané pracovné miesto, neváhajte a napriek tomu nás kontaktujte . Spolupracujeme aj s ďalšími partnermi v oblasti personalistiky a ľudských zdrojov a pokúsime sa nájsť pre Vás to najlepšie a najvhodnejšie pracovné miesto bez akýchkoľvek poplatkov!

Adresa spoločnosti

Coratop Ilsanker KG
Bildgasse 10
6850 Dornbirn

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Kunštárová
E-mail: poslať životopis
ID: 3659819   Datum zveřejnění: 9.10.2019