2 050 - 2 190 EUR

Maliar do Rakúska

CORATOP Ilsanker KG

Miesto práce
Nenzing, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
Od hneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Všeobecné maliarske práce v interiéri v kovospracujúcom priemysle

Informácie o mzde

2050 netto prvý mesiac, 2190 netto od druhého mesiaca

- práca na rakúsku pracovnú zmluvu
- rakúska kolektívna zmluva
- 13. a 14. Plat
- 5 týždňov dovolenky
- štandardné ubytovanie zdarma

Informácie o výberovom konaní

Životopisy nám zasielajte najlepšie v nemeckom jazyku.
Kontaktovať budeme len uchádzačov vyhovujúcim daným kritériám.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Kovospracujúci priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Maliar, natierač

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícii najlepšie vyhovujú uchádzači :
s dosiahnutým vzdelaním v danom odbore
s dostatočnou praxou na danej pozícii (aspoň 1rok a najlepšie s praxou nadobudnutou v zahraničí)
s dobrou znalosťou nemeckého jazyka – úroveň dorozumenia sa na pracovisku v rámci pochopenia pracovným zadaniam
s vodičským preukazom a vlastným vozidlom z dôvodu bezproblémového prepravovania sa z ubytovania na pracovisko

Dňa 26.9.2019 sa zúčastníme na pracovnom veľtrhu PROFESIA DAYS v Košiach, kde sa s nami môžete osobne stretnúť a dozvedieť sa o našej spoločnosti viac.
Radi Vás privítame v našom stánku CORATOP PERSONAL SERVICE.

Sme rakúska spoločnosť so sídlom v Dornbirne v Rakúsku s pobočkou na Slovensku. Coratop Personalservice bola založená v roku 2008 Rainerom Ilsankerom v Rakúsku, kde pôsobila ako náborové stredisko v oblasti sprostredkovania práce v stavebníctve a vo výrobnom priemysle.
V roku 2016 sa Rainer Ilsanker rozhodol rozšírit svoje pôsobenie aj na Slovensku.

Spolupracujeme so zamestnávateľmi po celom Rakúsku. Hľadáme uchádzačov o pracovné pozície od A po Z, to znamená od automechanikov po zváračov, pomocné práce v stavebníctve, ale aj práce s odborným zameraním. Ponúkame prácu u rakúskych zamestnávateľov na rakúsku pracovnú zmluvu.
Ak by sme nemali v ponuke Vami hľadané pracovné miesto, neváhajte a napriek tomu nás kontaktujte . Spolupracujeme aj s ďalšími partnermi v oblasti personalistiky a ľudských zdrojov a zaručene sa pokúsime nájsť pre Vás to najlepšie a najvhodnejšie pracovné miesto bez akýchkoľvek poplatkov!

Adresa spoločnosti

Coratop Ilsanker KG
Bildgasse 10
6850 Dornbirn

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Kunštárová
E-mail: poslať životopis
ID: 3750937   Datum zveřejnění: 30.8.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   2050 netto prvý mesiac, 2190 netto od druhého mesiaca