Montér oceľových konštrukcií a fasád

CORATOP Ilsanker KG

Miesto práce
Švajčiarsko
Termín nástupu
január 2022
Mzdové podmienky (brutto)
4 000 EUR/mesiacod 3300 eur/mesiac netto, ubytovanie zdarma

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž oceľových konštrukcií a fasád pri výstavbe hál a budov
- osádzanie konštrukcií do betónových skeletov
- obklad, zateplovanie, izolácia fasád
- pomocné práce pri nakládke a vykládke materiálu

Švajčiarska pracovná zmluva
- preplatené nadčasy
- ubytovanie zdarma
- pracovné oblečenie a obuv zdarma
- zdravotné poistenie je nutné platiť si doma ako samoplatca!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Stavebná firma

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

Počet rokov praxe

1

Ovládanie nemeckého jazyka a vlastné auto výhodou

Sme rakúska personálna spoločnosť CORATOP Personalservice KG so sídlom v Dornbirne v Rakúsku, s pobočkou na Slovensku.
Spoločnosť Coratop Personalservice bola založená v roku 2008 pánom Rainerom Ilsankerom v Rakúsku, kde pôsobila ako náborové stredisko v oblasti sprostredkovania práce prevažne v stavebníctve a vo výrobnom priemysle.
V roku 2016 sa pán Ilsanker rozhodol rozšíriť svoje pôsobenie aj na Slovensko.
Sprostredkúvame prácu u rakúskych zamestnávateľov na rakúsku pracovnú zmluvu v rámci celého Rakúska a bez akýchkoľvek poplatkov.
ID: 4012325  Datum zveřejnění: 20.12.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 4 000 EUR/mesiac