Zváranie konštrukčných oceľových komponentov

CORATOP Ilsanker KG

Miesto práce
Lengau, Rakúsko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
14,64 EUR/hod.13. a 14. plat, diéty, bonusy a prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zváranie konštrukčných oceľových komponentov
• Práce podľa výrobných výkresov a pokynov

Rakúska pracovná zmluva
Isté zamestnanie na dlhodobý pracovný pomer!
Pracovný pomer na plný úväzok 38,5 hodín týždenne.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Strojárska firma

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• Absolvované technické školenie (učňovská škola, technická škola)
• Platné zváracie certifikáty v procese MAG sú výhodou
• Relevantné pracovné skúsenosti
• Spoľahlivá a presná práca podľa výrobných a montážnych plánov
• Spracovanie objednávok v súlade s normami bezpečnosti a kvality
• Ochota pracovať na smeny
• Spoľahlivosť, tímová práca a presnosť
• Zodpovedný a nezávislý spôsob práce
• Vodičský preukaz B a auto

Sme rakúska personálna spoločnosť CORATOP Personalservice KG so sídlom v Dornbirne v Rakúsku, s pobočkou na Slovensku.
Spoločnosť Coratop Personalservice bola založená v roku 2008 pánom Rainerom Ilsankerom v Rakúsku, kde pôsobila ako náborové stredisko v oblasti sprostredkovania práce prevažne v stavebníctve a vo výrobnom priemysle.
V roku 2016 sa pán Ilsanker rozhodol rozšíriť svoje pôsobenie aj na Slovensko.
Sprostredkúvame prácu u rakúskych zamestnávateľov na rakúsku pracovnú zmluvu v rámci celého Rakúska a bez akýchkoľvek poplatkov.
ID: 4021350  Datum zveřejnění: 15.1.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 14,64 EUR/hod.