Obuvník - Rakúsko

CORATOP Ilsanker KG

Miesto práce
Vorarlberg, Rakúsko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 EUR/mesiac13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba a oprava obuvi (hlavne ortopedické - zdravotné).
Obsluhovanie obuvníckych strojov a zariadení na výrobu a opravu obuvi.
Príprava obuvníckych lepidiel a lepenie odlepujúcich sa častí obuvi.
Vykonávanie bežných obuvníckych činností (obšívanie rámov, podšívanie podošiev, zošívanie priehlavkov, napínanie zvrškov, frézovanie drážok do podrážok, atď.)
Kontrolovanie plnej použiteľnosti, funkčnosti a dobrého technického stavu opravovanej a vyrábanej obuvi.
Pracovný cyklus: Po - Pia

- práca u rakúskeho zamestnávateľa na rakúsku pracovnú zmluvu bez poplatkov za
sprostredkovanie + poradenský servis zdarma
- 13. a 14. plat
- diéty
- 5 týždňov dovolenky v roku
- sociálne a zdravotné poistenie
- ubytovanie poskytnuté a hradené zamestnávateľom
- možnosť dlhodobej spolupráce

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Textilná, odevná, kožiarska výroba

Výroba obuvi

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Obuvníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax v danom odbore aspoň 1rok
Dobrá znalosť nemeckého jazyka
Vlastné auto (na prepravovanie sa z ubytovania do práce) výhodou, nie podmienkou!

Sme rakúska personálna spoločnosť CORATOP Personalservice KG so sídlom v Dornbirne v Rakúsku, s pobočkou na Slovensku.
Spoločnosť Coratop Personalservice bola založená v roku 2008 pánom Rainerom Ilsankerom v Rakúsku, kde pôsobila ako náborové stredisko v oblasti sprostredkovania práce prevažne v stavebníctve a vo výrobnom priemysle.
V roku 2016 sa pán Ilsanker rozhodol rozšíriť svoje pôsobenie aj na Slovensko.
Sprostredkúvame prácu u rakúskych zamestnávateľov na rakúsku pracovnú zmluvu v rámci celého Rakúska a bez akýchkoľvek poplatkov.
ID: 4114676  Datum zveřejnění: 1.7.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac