Automechanik/Montér

CORATOP Ilsanker KG

Miesto práce
Nenzing, Rakúsko
Termín nástupu
dohodou
2 800 EUR/mesiacod 2300 netto + 13. a 14. plat, ubytovanie zdarma

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž podvozkov žeriavov vo výrobnom podniku
Výroba žeriavov a ich súčastí

Práca je na rakúsku pracovnú zmluvu, z ktorej plynú benefity na základe rakúskej kolektívnej zmluvy, ako sú:
- 13. a 14. plat
- 5 týždňov dovolenky v roku
- zdravotné, dôchodkové, nezamestnanecké poistenie
- príspevky a bonusy na deti
- diéty (zahrnuté v mzde)
- ubytovanie zdarma
- príspevok na pohonné hmoty
- zálohy po prvom odpracovanom týždni
- pracovné oblečenie a obuv zdarma

Výrobný podnik zabezpečuje pre zamestnancov aj kyvadlovú dopravu do práce a naspäť.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Výrobná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou žeriavou a ich častí.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Nutná je prax v danom odbore, fyzická zdatnosť, manuálna zručnosť a dobrá znalosť nemeckého jazyka.

Sme rakúska personálna spoločnosť CORATOP Personalservice KG so sídlom v Dornbirne v Rakúsku, s pobočkou na Slovensku.
Spoločnosť Coratop Personalservice bola založená v roku 2008 pánom Rainerom Ilsankerom v Rakúsku, kde pôsobila ako náborové stredisko v oblasti sprostredkovania práce prevažne v stavebníctve a vo výrobnom priemysle.
V roku 2016 sa pán Ilsanker rozhodol rozšíriť svoje pôsobenie aj na Slovensko.
Sprostredkúvame prácu u rakúskych zamestnávateľov na rakúsku pracovnú zmluvu v rámci celého Rakúska a bez akýchkoľvek poplatkov.
ID: 4507175  Datum zveřejnění: 24.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 800 EUR/mesiac