Hledám PHP parťáka. CareCloud

Cortex, a.s.

Místo práce
U Elektry, Praha 9, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 100 000 Kč/měsícNavíc k platu dostaneš budget na benefity ve výši 24.000 Kč ročně a po pár letech dosáhneš dokonce na budget 48.000 Kč.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ahoj programátore,
jsem Franta a můj příběh v CareCloud začal před 9 lety. Byl jsem standardní ajťák, instaloval jsem programy a tiskárny, vyměňoval klávesnice a setupoval ústřednu.

To mě ale úplně nenaplňovalo a i díky CareCloudu jsem se začal po večerech a víkendech věnovat PHPku. Nedlouho na to jsem se posunul na PHP programátora a soustavně se 6 let zlepšoval.

A dnes jsem již druhým rokem aplikační architekt, navrhuji jak bude vypadat vývoj nových funkcionalit a pomáhám ostatním pomocí code review. Řeším komplexní problémy jako je multitenantnost a sdílím svoje zkušenosti dál.

Připoj se ke mě a napiš svůj vlastní příběh!


CareCloud. Na čem makám?
CareCloud třeba triggeruje, kdy je čas na servisní prohlídku tvého auta, automaticky vygeneruje json pro tvou SMS notifikaci a pošle ho na API SMS brány. Servisu přes webhook bleskem napoví, že má grátis vyřídit i tvou technickou prohlídku a navrch přidat nové zimáky (teda pokud řídíš Audi, Seat nebo Volkswagen a máš MyCard).

A tyhle automatizované procesy v CareCloudu zvládne uživatelsky naklikat i cvičená opička. Ať už jde o automobilku, lékárnu, nebo lyžařské středisko, posouváme tyhle dinosaury k digitální a plně automatizované komunikaci se zákazníky.

Hloupé nápady klientů odfiltrovávají projekťáci, takže k nám se dostanou pouze smysluplná a kompletní zadání, což nám hodně usnadňuje život.

V devstacku máme Postgres, RabbitMQ, Redis, Docker, Git a Gitlab, Composer a ElasticSearch.
Ale rozhodně po tobě nechci znát vše, to si časem zaběhneš.


CareCloud. A co tým?
Je tu mezi námi hodně sportovců, běh, kolo a fotbal. Ale taky tu dost jede gaming a deskové hry, takže každý zapadne.

Dřív jsme byli poháněni čistě pivem, ale teď už se to láme napůl s vínem - asi vliv manželek . Takže na společných akcích si každý najde to svoje.

Jsme prostě pohodová parta a nikdo z nás by do korporátu nezapadl, protože nás nebaví hiearchie, nekonečné meetingy, ani zbytečné plky šéfů a šéfíčků.


Pojď se setkat osobně a naplánujeme tvůj vlastní příběh s CareCloudem!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Odměnu dostaneš podle tvých dovedností a typu úvazku, ale při full-time práci na IČO počítej orientačně s fakturací mezi 50.000 - 100.000 Kč podle tvých schopností. Můžeme se domluvit i na standardním pracovním poměru.

Navíc k platu dostaneš budget na benefity ve výši 24.000 Kč ročně a po pár letech dosáhneš dokonce na budget 48.000 Kč.

Pokud myslíš, že by tohle fungovalo, ozvi se a rád se s tebou setkám osobně nebo on-line.

Informace o náboru

Více info na naší stránce: http://www.cortex.cz/carecloud-php-programator/

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hostujeme srazy přátel PHP a motivujeme se navzájem k šíření znalosti mezi sebou i do programátorské komunit. I junioři mají prostor šířit své poznatky a často nás obohatí o nový pohled na věc.

Kontakt

ID: 4366701  Datum zveřejnění: 15.7.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc