CareCloud. Pomůžeš mi s PHP vývojem?

Cortex, a.s.

U Elektry, Praha 9, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 100 000 Kč/měsícNavíc k platu dostaneš budget na benefity ve výši 24.000 Kč ročně a po pár letech dosáhneš dokonce na budget 48.000 Kč.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ahoj *KŘESTNÍ* /programátore,
jsem Míra a spolu s dalšíma klukama péhápkářema vyvijíme CareCloud. Potřebuji k sobě dalšího programátora, protože jsem u nás jediný, kdo umí grilovat a udit!

Takže firemní udírna i gril spoléhají pouze na mě a často leží ladem. Jo, a pokud máš v malíku OOP v PHP, bude to super. :)

CareCloud. Jak se u nás maká?
Každý z nás na CareCloudu pracuje jinak - máme tu kluky, kteří vyvijí a debugují co je zrovna potřeba a i kluky, co se věnují konkrétní části platformy, kterou znají detailně a neustále ji rozvijí.

Já pracuji pokaždé na něčem jiném, a to mě hodně baví, protože se učím nové věci a setkávám se s novými nástroji.

Nejvíc jsem pyšný na svou PHP Academy, kde z úplných pulců dělám juniorní PHP programátory a pak sleduji jak se z nich při práci na CareCloudu stávají skvělí programátoři.

Píšeme ve frameworkless PHP, databáze nám běží na postgres a setup máme takový standardní: PHPStorm, PHPUnit, Composer, Docker, Redis, Rabbit MQ, a GitLab.

CareCloud. Co to je?
Díky CareCloudu dohlížejí velké firmy na své ovečky (zákazníky), aby neutekly ke konkurenci, nebo nezapomněly nakoupit. V podstatě je to nejdůležitější marketingový nástroj pro velké značky.

Takže často řešíme jak správně posbírat data o zákaznících, uchovat je v databázi a pak je dostat do nějaké automatizace, šablony emailu, nebo různých AI enginů (predikce, recommendation).

Náš denní chleba je jak dostat z /do eshopu, mobilní appky, nebo pokladny data o zákazníkovi a jak je v CareCloudu správně přechroustat, aby to bylo využitelné pro markeťáky.

CareCloud. U nás se ti bude líbit!
Jsme dobrá parta, většina kluků sportuje, nebo se věnuje nějaké fyzické aktivitě ve volném čase - třeba David teď strávil skoro celý týden na Hřensku, protože je dobrovolný hasič.

Já zase závodně griluji xD a máme tu pár klasických nerdů a i nějaké studentíky - takže jsme dost různorodá parta, ale všichni si spolu rádi pokecáme při obědě, když je zrovna office day.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Odměnu dostaneš podle tvých dovedností a typu úvazku, ale při full-time práci na IČO počítej orientačně s fakturací mezi 50.000 - 100.000 Kč podle tvých schopností. Můžeme se domluvit i na standardním pracovním poměru.

Navíc k platu dostaneš budget na benefity ve výši 24.000 Kč ročně a po pár letech dosáhneš dokonce na budget 48.000 Kč.

Pokud myslíš, že by tohle fungovalo, ozvi se a rád se s tebou setkám osobně nebo on-line.

Informace o náboru

Více info na naší stránce: http://www.cortex.cz/carecloud-php-programator/

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Baví Tě téma věrnostních programů, newsletterů, automatizace emailů a práce se zákaznickými daty? To přesně s CareCloudem řešíme pro velké značky jako jsou Audi, BENU, Fokus Optik a GOPASS. Pojď to dělat s námi!
ID: 4399880  Datum zveřejnění: 10.8.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc