CareCloud. PHP vývojář wanted!

Cortex, a.s.

U Elektry, Praha 9, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 100 000 Kč/měsícNavíc k platu dostaneš budget na benefity ve výši 24.000 Kč ročně a po pár letech dosáhneš dokonce na budget 48.000 Kč.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ahoj programátore,
jsem Lubo a baví mě komunikace a volání. Samozřejmě, že ne s lidma! Ale mezi systémy.

Navrhuji a vyvijím API pro CareCloud, aby fungoval správně jako Customer Data Platform. Jasně, kluci si kódují všelijaké sofistikované funkce, ale bez mého apíčka by si CareCloud ani neuprd.

Teď jsem si trochu rýpl, ale ve reálu je každý díl skládačky důležitý a všichni spolupracujeme, aby to do sebe vše hezky zapadlo.

Po CareCloudu je velký hlad, a proto hledám nové parťáky. Rád tě uvítám v týmu ať už tě více baví databázové zpracování, aplikační logika, REST API, nebo vývoj základních funkcí a tříd.

CareCloud. Co vyvijíme?
CareCloud zpracovává data ze všech míst, kde zákazník interaguje s brandem. Takže klasicky napojujeme e-shopy, pokladny a mobilní appky. Ale občas napojujeme nějakou kuriozitu typu turniket na sjezdovce, laboratorní diagnostický SW, nebo kiosek.

Takže ti třeba automaticky pošlu smsku nebo pushku, když sjedeš sjezdovku sedmkrát, že by sis měl dát pauzu na grog.

Data se pak využijí v automatizačním enginu, při segmentaci zákazníků a pro AI recommendation. To už je věc marketingových BFU, ktěří si to v našem intuitivním prostředí naklikají.

To zní hustě, že? O CareCloudu si to myslí Audi, Gopass, Benu lékárny a Klenoty Aurum, protože jsme jejich páteří pro práci se zákaznickými daty.

CareCloud. Pojď k nám!
Bude tě to u nás bavit, protože nejsme továrna na kód, ale hodně spolu diskutujeme, sdílíme zkušenosti mezi sebou a s celou komunitou péhápkařů.

Start je u nás taky bomba! Máme adaptační program během kterého poznáš celou platformu a můžeš se specializovat na konkrétní appku (CRM, Automation, Segmentation & Emailing, Loyalty Engine) - nebo taky můžeš zůstat generalista a pokaždé vrtat do nečeho jiného.
Budeš tak mít jistotu, že pracuješ na tom, co tě baví.

Už se na tebe těším, tak napiš ještě dnes!

Ps. Do češtiny to za mňa preložil Google prekladač.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Odměnu dostaneš podle tvých dovedností a typu úvazku, ale při full-time práci na IČO počítej orientačně s fakturací mezi 50.000 - 100.000 Kč podle tvých schopností. Můžeme se domluvit i na standardním pracovním poměru.

Navíc k platu dostaneš budget na benefity ve výši 24.000 Kč ročně a po pár letech dosáhneš dokonce na budget 48.000 Kč.

Pokud myslíš, že by tohle fungovalo, ozvi se a rád se s tebou setkám osobně nebo on-line.

Informace o náboru

Více info na naší stránce: http://www.cortex.cz/carecloud-php-programator/

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Baví Tě téma věrnostních programů, newsletterů, automatizace emailů a práce se zákaznickými daty? To přesně s CareCloudem řešíme pro velké značky jako jsou Audi, BENU, Fokus Optik a GOPASS. Pojď to dělat s námi!
ID: 4461975  Datum zveřejnění: 7.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc