Obsluha ohraňovacího lisu-Nizozemsko

COVEBO WORK OFFICE SP. Z O.O.

Místo práce
Nijkerk, Nizozemsko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
2 700 EUR/měsíc•Sazba 500-530 eur netto/40h (částka po všech srážkách).

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Obsluha ohraňovacího lisu.
• Práce na ohraňovacím lisu AMADA/SAFAN/TRUMPF/Bystronic/LVD.
• Výměna součástek.
• Kontrola kvality vyrobených dílů.
• Udržování strojů v dobrém provozním stavu.
• Hlášení závad.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Pracovní smlouva podle nizozemských právních předpisů a podmínek.
• Sazba 500-530 eur netto/40h (částka po všech srážkách).
• Mzda se vyplácí každý týden na Váš účet.
• Ubytování v souladu s certifikátem SNF, jednolůžkové pokoje.
• Pomoc při organizaci dopravy do Nizozemska.
• Plné pojištění během pobytu.
• Péče polských koordinátorů.
• Trvalý přístup k výplatní pásce, výkazu odpracovaných hodin a dalším dokumentům prostřednictvím on-line profilu zaměstnance.

Informace o náboru

Počet lidí pracujících ve společnosti Covebo každý týden roste, přihlaste se a přidejte se k řadě spokojených zaměstnanců. Po kliknutí na "Odeslat žádost společnosti" vyplňte "Formulář žádosti" a náš konzultant Vás bude kontaktovat.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Pro naše nizozemské zákazníky hledáme pracovníky na pozici obsluhy ohraňovacího lisu.
Nabízíme volná místa v rychle rostoucích společnostech s širokým sortimentem strojů.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Strojírenství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Zkušenosti s obsluhou lisovacích strojů.
• Komunikativní znalost angličtiny.
• Řidičský průkaz skupiny B je vítán.
• CV v angličtině.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Covebo Work Office (KRAZ 1145) je velká pracovní agentura s mezinárodní působností.
Neustálý rozvoj společnosti je pro nás klíčový. Na trhu prace v Nizozemsku působíme již 15 let. Zajišťujeme práci v mnoha odvětvích, jako je výroba, logistika, technologie a stavebnictví. Máte zájem o práci bez praxe? Jste odborník a zajímáte se o práci v oblasti technologií? Kontaktujte nás, máme pro Vás práci.
Naším hlavním úkolem je sladit nabídky s kvalifikací a zkušenostmi uchazeče. Podívejte se na nabídky práce společnosti Covebo a vyberte si tu nejlepší.
Máme více než 10 000 spokojených zaměstnanců. Práce, kterou nabízíme v Nizozemsku, je bezpečná a stabilní bez ohledu na měnící se okolnosti.

Kontakt

Kontaktní osoba: Štefan Čižmár
Tel.: +420724259497
E-mail: poslat životopis
ID: 4423697  Datum zveřejnění: 28.1.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 700 EUR/měsíc