Obsluha výrobních strojů

COVEBO WORK OFFICE SP. Z O.O.

Místo práce
Nizozemsko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
14,52 - 19,14 EUR/hod.Týdenní platby na Váš účet.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Obsluha výrobního stroje.
• Kontrola kvality v každé fázi práce.
• Hlášení závad a drobných oprav.
• Příprava výrobku k expedici a udržování pořádku na pracovišti.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Mzda: 14, 52- 19,14 € brutto/hod (v závislosti na zkušenostech).
• Týdenní platby na Váš účet.
• Práce na 2 nebo 3 směny v závislosti na lokalitě.
• Ubytování s certifikátem SFN (max. 2lůžkové pokoje).
• Pojištění.
• Doprava do práce (na kole nebo autem).
• Podpora koordinátorů.
• Pomoc při organizaci dopravy do Nizozemska.
• Přístup k portálu s dokumenty, výplatními páskami, jaarografy atd.

Informace o náboru

Počet lidí pracujících ve společnosti Covebo každý týden roste, přihlaste se a přidejte se k řadě spokojených zaměstnanců. Po kliknutí na "Odeslat žádost společnosti" vyplňte "Formulář žádosti" a náš konzultant Vás bude kontaktovat.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Hledáme operátory výrobních strojů pro závody na území Nizozemska.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

Výroba

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Komunikační dovednosti v angličtině.
• Řidičský průkaz skupiny B je vítán.
• Zkušenosti na podobné pozici.
• Požadovaný životopis v angličtině.
• Náborový pohovor v angličtině.
• CV v angličtině

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Covebo Work Office (KRAZ 1145) je velká pracovní agentura s mezinárodní působností.
Neustálý rozvoj společnosti je pro nás klíčový. Na trhu prace v Nizozemsku působíme již 15 let. Zajišťujeme práci v mnoha odvětvích, jako je výroba, logistika, technologie a stavebnictví. Máte zájem o práci bez praxe? Jste odborník a zajímáte se o práci v oblasti technologií? Kontaktujte nás, máme pro Vás práci.
Naším hlavním úkolem je sladit nabídky s kvalifikací a zkušenostmi uchazeče. Podívejte se na nabídky práce společnosti Covebo a vyberte si tu nejlepší.
Máme více než 10 000 spokojených zaměstnanců. Práce, kterou nabízíme v Nizozemsku, je bezpečná a stabilní bez ohledu na měnící se okolnosti.

Kontakt

Kontaktní osoba: Štefan Čižmár
Tel.: +420724259497
E-mail: poslat životopis
ID: 4517108  Datum zveřejnění: 13.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 14,52 EUR/hod.