Karosář

COVEBO WORK OFFICE SP. Z O.O.

Místo práce
Rotterdam, Nizozemsko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
3 200 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Oprava a výměna poškozených částí karoserie
• Montáž, demontáž plechových dílů
• Možnost zaměstnání na vlastní živnost ZZP

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • Máte možnost pracovat podle nizozemských právních předpisů s právní jistotou.
  • Mzda 650 € netto/ 40hod. pracovní týden, přičemž tato suma zahrnuje veškeré srážky (daně, pojištění, ubytování).
  • Týdně dostanete mzdu na Váš účet, takže se nemusíte obávat o své finance.
  • Budete bydlet v jednolůžkových pokojích s certifikátem SNF, což zaručuje kvalitní a bezpečné ubytování.
  • Nemusíte se starat o organizaci dopravy do Nizozemska, protože Vám pomůžeme s jejím zajištěním.
  • Zajistíme kompletní pojištění během pobytu, abyste se nemusel obávat o zdraví a bezpečnost.
  • Budete mít k dispozici polské koordinátory, kteří vám pomohou s jakýmkoli problémem nebo dotazem.
  • Zaručený trvalý přístup k výplatním páskům, výkazům odpracovaných hodin a dalším dokumentům prostřednictvím online profilu zaměstnance, abyste si mohl kdykoli zkontrolovat finance. Možnost získat další bonusy a odměny v závislosti na pracovní výkonnosti a loajalitě k firmě.
  • Práce ve stabilní a rychle se rozvíjející firmě s příjemným a přátelským pracovním prostředím.

Informace o náboru

Počet lidí pracujících ve společnosti Covebo každý týden roste, přihlaste se a přidejte se k řadě spokojených zaměstnanců. Po kliknutí na "Odeslat žádost společnosti" vyplňte "Formulář žádosti" a náš konzultant Vás bude kontaktovat.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost má pobočky po celém Nizozemsku, které nabízí servisní služby pro opravy drobných poškození karoserie.
#automotiv

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Automobilový průmysl

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Zkušenosti jako karosář
• Znalost anglického jazyka
• Schopnost pracovat samostatně
• Řidičský průkaz skupiny B
• Vlastní auto je vítáno
• Požaduje se životopis v angličtině

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Covebo Work Office (KRAZ 1145) je velká pracovní agentura s mezinárodní působností.
Neustálý rozvoj společnosti je pro nás klíčový. Na trhu prace v Nizozemsku působíme již 15 let. Zajišťujeme práci v mnoha odvětvích, jako je výroba, logistika, technologie a stavebnictví. Máte zájem o práci bez praxe? Jste odborník a zajímáte se o práci v oblasti technologií? Kontaktujte nás, máme pro Vás práci.
Naším hlavním úkolem je sladit nabídky s kvalifikací a zkušenostmi uchazeče. Podívejte se na nabídky práce společnosti Covebo a vyberte si tu nejlepší.
Máme více než 10 000 spokojených zaměstnanců. Práce, kterou nabízíme v Nizozemsku, je bezpečná a stabilní bez ohledu na měnící se okolnosti.

Kontakt

Kontaktní osoba: Štefan Čižmár
Tel.: +420724259497
E-mail: poslat životopis
ID: 4530520  Datum zveřejnění: 5.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 200 EUR/měsíc