Reagujte bez životopisu

Pracovník logistiky pro velkoobchod s potravinami

COVEBO WORK OFFICE SP. Z O.O.

Místo práce
Maastricht, Nizozemsko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
13,22 - 19,83 EUR/hod.Příplatek: +0,48 € brutto za práci v chladírně, +1,15 € za práci v mrazírně

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Opis stanowiska
• Třídění došlých boxů, palet a přepravek
• Odstraňování etiket a nečistot z beden a rolovacích kontejnerů
• Nakládání balíků a beden na nákladní vozidla
Práce na noční směně:
• Třídění, kontrola kvality a nakládka doručených zakázek
• Skenování vyzvednutých výrobků, jejich kontrola podle objednávky a informování o chybných objednávkách

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Mzdová sazba: 13,22-19,83€ brutto/hod
• Příplatek za směnu: 25-100 %
• Platby vyplácené týdně na Váš účet
• Práce na směny v odpoledních a nočních směnách při teplotě 18 °C/chladicí hala 3 °C/mrazicí hala -18 °C
• Atraktivní příplatky za směny a příplatky za práci při nižších teplotách
• Ubytování s certifikátem SFN (max. 2lůžkové pokoje)
• Pojištění
• Doprava do práce (na kole nebo autem)
• Péče polských koordinátorů
• Pomoc při organizaci dopravy do Nizozemska
• Přístup k portálu s dokumenty, výplatními páskami, jaarografy atd

Informace o náboru

Počet lidí pracujících ve společnosti Covebo každý týden roste, přihlaste se a přidejte se k řadě spokojených zaměstnanců. Po kliknutí na "Odeslat žádost společnosti" vyplňte "Formulář žádosti" a náš konzultant Vás bude kontaktovat.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Dynamicky se rozvíjející velkoobchod s gastronomickými produkty má širokou nabídku svěžích produktů. Najdete zde oddělení kávy a čaje, bylinek a koření se samoobslužným odběrem, dále exkluzivní světová vína, potravinářské a nepotravinářské zboží.
#logistika

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Logistika, skladník,špeditér

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Dobrá znalost anglického jazyka
• Požaduje se životopis v angličtině
• Požadovaná praxe v logistice min. 6 měsíců
• Zkušenosti s obsluhou vysokozdvižného vozíku EPT jsou vítány
• Řidičský průkaz skupiny B výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Covebo Work Office (KRAZ 1145) je velká pracovní agentura s mezinárodní působností.
Neustálý rozvoj společnosti je pro nás klíčový. Na trhu prace v Nizozemsku působíme již 15 let. Zajišťujeme práci v mnoha odvětvích, jako je výroba, logistika, technologie a stavebnictví. Máte zájem o práci bez praxe? Jste odborník a zajímáte se o práci v oblasti technologií? Kontaktujte nás, máme pro Vás práci.
Naším hlavním úkolem je sladit nabídky s kvalifikací a zkušenostmi uchazeče. Podívejte se na nabídky práce společnosti Covebo a vyberte si tu nejlepší.
Máme více než 10 000 spokojených zaměstnanců. Práce, kterou nabízíme v Nizozemsku, je bezpečná a stabilní bez ohledu na měnící se okolnosti.

Kontakt

Kontaktní osoba: Sabina Čižmár
Tel.: +420722948092
E-mail: poslat životopis
ID: 4582472  Datum zveřejnění: 19.5.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 13,22 EUR/hod.