Reagujte bez životopisu

Balení šašliků

COVEBO WORK OFFICE SP. Z O.O.

Místo práce
Groenlo, Nizozemsko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
12,97 EUR/hod.• Příplatek za práci při nízkých teplotách 2,20 €/den • Příplatek za směnu: 30-100 %

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Balení šašliků, hamburgerů, klobás a dalších masných výrobků
• Balení výrobků do beden a kartonů a následné ukládání na palety
• Kontrola kvality, vážení a etiketování
• Příprava výrobků k expedici
• Ostatní skladové práce

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Mzdová sazba: 12,97 € brutto/hod
• Příplatek za práci při nízkých teplotách 2,20 €/den
• Příplatek za směnu: 30-100 %
• Týdenní platby na Váš účet
• Možnost práce ve dvojici nebo ve skupině
• Práce ve dvou směnách při teplotě 3-7 °C
• Ubytování s certifikátem SFN (pokoje pro max. 2 osoby)
• Pojištění
• Doprava do práce (na kole nebo autem)
• Asistence polských koordinátorů
• Pomoc při organizaci dopravy do Nizozemska
• Přístup na portál s dokumenty, výplatními páskami, jaarografy atd

Informace o náboru

Počet lidí pracujících ve společnosti Covebo každý týden roste, přihlaste se a přidejte se k řadě spokojených zaměstnanců. Můžete začít pracovat ihned! Po kliknutí na "Odeslat žádost společnosti" vyplňte "Formulář žádosti" a náš konzultant Vás bude kontaktovat.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Máte rádi masitá jídla? Pracujte pro mezinárodního výrobce masa! Společnost má závody v Nizozemsku a Německu a obchodní zastoupení až ve třinácti zemích světa. Evropané si tak mohou každý den pochutnat na čerstvém vepřovém a hovězím mase.
#výroba

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Výroba

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Praxe na pozici/v oblasti

Výroba

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Znalost angličtiny na komunikativní úrovni
• Řidičský průkaz skupiny B je vítán
• Zkušenosti na podobné pozici jsou vítány

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Covebo Work Office (KRAZ 1145) je velká pracovní agentura s mezinárodní působností.
Neustálý rozvoj společnosti je pro nás klíčový. Na trhu prace v Nizozemsku působíme již 15 let. Zajišťujeme práci v mnoha odvětvích, jako je výroba, logistika, technologie a stavebnictví. Máte zájem o práci bez praxe? Jste odborník a zajímáte se o práci v oblasti technologií? Kontaktujte nás, máme pro Vás práci.
Naším hlavním úkolem je sladit nabídky s kvalifikací a zkušenostmi uchazeče. Podívejte se na nabídky práce společnosti Covebo a vyberte si tu nejlepší.
Máme více než 10 000 spokojených zaměstnanců. Práce, kterou nabízíme v Nizozemsku, je bezpečná a stabilní bez ohledu na měnící se okolnosti.

Kontakt

Kontaktní osoba: Sabina Čižmár
Tel.: +420722948092
E-mail: poslat životopis
ID: 4596578  Datum zveřejnění: 2.11.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 12,97 EUR/hod.