Reagujte bez životopisu

Příjem objednávek v moderním zahradnickém centru

COVEBO WORK OFFICE SP. Z O.O.

Místo práce
Aalsmeer, Nizozemsko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
13,61 EUR/hod.Příplatky +26 % - 100 %

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • Sběr objednávek rostlin a květin
  • Ukládání rostlin na vozíky
  • Kontrola kvality v každé fázi práce
  • Etiketování produktů
  • Foliování hotových zakázek

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • Mzdová sazba: 13,61 EUR brutto/hod
  • Platby vyplácené týdně na Váš účet
  • Práce při pokojové teplotě
  • Ubytování s certifikátem SNF (max. 2lůžkové pokoje)
  • Pojištění
  • Doprava do práce (na kole nebo autem)
  • Asistence polských koordinátorů
  • Pomoc při organizaci dopravy do Nizozemska
  • Přístup na portál s dokumenty, výplatními páskami, jaarografy atd

Informace o náboru

Počet lidí pracujících ve společnosti Covebo každý týden roste, přihlaste se a přidejte se k řadě spokojených zaměstnanců. Po kliknutí na "Odeslat žádost společnosti" vyplňte "Formulář žádosti" a náš konzultant Vás bude kontaktovat.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Pracujte v největším zahradnickém centru v Evropě! Společnost je jedním z největších světových vývozců rostlin a doplňků pro interiéry a zahrady. Nabízí až 9 000 druhů rostlin a květin.
#logistika

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Logistika, skladník,špeditér

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Řidičský průkaz skupiny B je vítán

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Covebo Work Office (KRAZ 1145) je velká pracovní agentura s mezinárodní působností.
Neustálý rozvoj společnosti je pro nás klíčový. Na trhu prace v Nizozemsku působíme již 15 let. Zajišťujeme práci v mnoha odvětvích, jako je výroba, logistika, technologie a stavebnictví. Máte zájem o práci bez praxe? Jste odborník a zajímáte se o práci v oblasti technologií? Kontaktujte nás, máme pro Vás práci.
Naším hlavním úkolem je sladit nabídky s kvalifikací a zkušenostmi uchazeče. Podívejte se na nabídky práce společnosti Covebo a vyberte si tu nejlepší.
Máme více než 10 000 spokojených zaměstnanců. Práce, kterou nabízíme v Nizozemsku, je bezpečná a stabilní bez ohledu na měnící se okolnosti.

Kontakt

Kontaktní osoba: Sabina Čižmár
Tel.: +420722948092
E-mail: poslat životopis
ID: 4790341  Datum zveřejnění: 21.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 13,61 EUR/hod.