Demoliční dělník

COVEBO WORK OFFICE SP. Z O.O.

Místo práce
Nijkerk, Nizozemsko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
2 680 EUR/měsíc• U nás poskytujeme služební vozidlo zcela zdarma! • V případě vlastního auta hradíme cestovní náklady ve výši 0,23 € • Letní a vánoční dárkové ohodnocení • Placená dovolená a příspěvky do penzijního fondu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • Vnější a vnitřní demolice budov pomocí nářadí
  • Částečné nebo úplné demolice soukromých domů, bourání příček, odstraňování omítek, odstraňování obkladů a dlažeb pomocí manuálního nářadí
  • Zvedání podlah a obkladů, odborná montáž dveří a oken
  • Odstraňování stavební suti

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • Týdenní mzda 450 - 500 € netto/týden (40 hodin /uvedená částka je již po odečtení nákladů na bydlení, daně a pojištění)
  • Smlouva v češtině
  • Pracovní podmínky podle nizozemského práva
  • Dlouhodobé zaměstnání
  • Dobře vybavené a čisté ubytování s novým ložním prádlem, bezplatným internetem
  • Pro všechny zaměstnance uzavíráme nizozemské zdravotní pojištění
  • Koordinátoři, kteří Vám rádi pomohou s pracovními a administrativními záležitostmi
  • Pracovní oděv, bezpečnostní obuv a veškeré ochranné pomůcky potřebné pro bezpečnou práci zajišťuje naše společnost
  • Pomoc při vyřizování úředních záležitostí [nizozemské DIČ (BSN), otevření bankovního účtu]
  • Nizozemské zdravotní pojištění pro všechny naše zaměstnance
  • Bezplatná účast na různých školeních, např. řidičský průkaz na vysokozdvižný vozík, průkaz obsluhy vysokozdvižného vozíku (jednodenní kurz pod vedením odborníka)
  • Pomoc při získání osvědčení o bezpečnostní technice (VCA)/ náklady hradí společnost
  • U nás poskytujeme služební vozidlo zcela zdarma!
  • V případě vlastního auta hradíme cestovní náklady ve výši 0,23 €
  • Letní a vánoční dárkové ohodnocení
  • Placená dovolená a příspěvky do penzijního fondu

Informace o náboru

Počet lidí pracujících ve společnosti Covebo každý týden roste, přihlaste se a přidejte se k řadě spokojených zaměstnanců. Po kliknutí na "Odeslat žádost společnosti" vyplňte "Formulář žádosti" a náš konzultant Vás bude kontaktovat.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Společnost Covebo Construction Auxiliary v Nijkerku je v kontaktu s mnoha klienty a pro své nizozemské partnery stále hledá demoliční dělníky. Práce probíhá po celém Nizozemsku, projekty jsou dlouhodobé a různorodé.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Logistika, skladník,špeditér

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • Dobrý zdravotní stav
  • Zkušenosti ve stavebnictví
  • Komunikační dovednosti v angličtině nebo němčině
  • Řidičský průkaz je vítán
  • Osobní automobil je vítán
  • Platná zkouška VCA, bude také výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Covebo Work Office (KRAZ 1145) je velká pracovní agentura s mezinárodní působností.
Neustálý rozvoj společnosti je pro nás klíčový. Na trhu prace v Nizozemsku působíme již 15 let. Zajišťujeme práci v mnoha odvětvích, jako je výroba, logistika, technologie a stavebnictví. Máte zájem o práci bez praxe? Jste odborník a zajímáte se o práci v oblasti technologií? Kontaktujte nás, máme pro Vás práci.
Naším hlavním úkolem je sladit nabídky s kvalifikací a zkušenostmi uchazeče. Podívejte se na nabídky práce společnosti Covebo a vyberte si tu nejlepší.
Máme více než 10 000 spokojených zaměstnanců. Práce, kterou nabízíme v Nizozemsku, je bezpečná a stabilní bez ohledu na měnící se okolnosti.

Kontakt

Kontaktní osoba: Štefan Čižmár
Tel.: +420724259497
E-mail: poslat životopis
ID: 4790383  Datum zveřejnění: 21.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 680 EUR/měsíc