Práca v Holandsku, vo výrobe, aj bez znalosti jazyka

Covebo Work Office Sp.zo.o.

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
10,5 - 12,5 EUR/hod.Príplatky 120% - 200%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Práca vo výrobe rôznych produktov - potraviny, domáce potreby, alektronika, atď.
• Kontrola stavu produktu v každej fáze výroby.
• Balenie produktov na expedíciu.
• Iné práce vo výrobe

• Zmluva na holandských podmienkach.
• Výplata na účet každé 4 týždne.
• Ubytovanie v súlade s osvedčením SNF.
• Doprava do práce v Holandsku
• Poistenie.
• Starostlivosť poľských koordinátorov.
• Zmenové príplatky.
• Záloha po prvom odpracovanom týždni
• Možnosť krátkodobej alebo dlhodobej práce - Vyber si sám!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Ponúkame aktuálne viac ako 150 pracovných ponúk. Vyber si tú svoju, práve teraz.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Na trhu práce v Holandsku pôsobíme už viac ako 15 rokov. Poskytujeme zamestnanie v mnohých priemyselných odvetviach, ako je výroba, logistika, technológie a stavebníctvo. Máte záujem o prácu bez skúseností? Ste odborník a zaujímajú Vás pracovné ponuky v oblasti technológií? Kontaktujte nás, máme prácu presne pre Vás.
Sme hrdí na viac ako 10 000 spokojných zamestnancov. Práca, ktorú ponúkame v Holandsku, je bezpečná a stabilná, bez ohľadu na meniace sa okolnosti. Covebo Work Office (KRAZ 1145) je veľká personálna agentúra s medzinárodným dosahom. Naším hlavným poslaním je spájať ponuky s kvalifikáciou a skúsenosťami uchádzača. Pracujeme v piatich kanceláriách v Poľsku: Opole, Kluczbork, Katowice, Rzeszów a Racibórz. Pozrite sa na pracovné ponuky spoločnosti Covebo a vyberte si tú najlepšiu prácu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4182450  Datum zveřejnění: 14.10.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 10,5 EUR/hod.