Reagujte bez životopisu

Zbieranie objednávok pomocou systému voice speak.

Covebo Work Office Sp.zo.o.

Miesto práce
Hoogeveen, Holandsko
Termín nástupu
Ihneď
12,43 EUR/hod.Platené prestávky. Príplatky: +0,20 eur/h za prácu pri nízkych teplotách, +0,55 eur/h dovolenkový príplatok, +1,20 eur/h pickbonus (za dosiahnutie normy). Platba pripísaná na váš účet každý týždeň.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zber objednávok pomocou systému: voice speak.
Umiestňovanie výrobkov do určených boxov podľa objednávky.
Kontrola stavu tovaru v každej fáze zostavovania objednávky.
Balenie, príprava a zabezpečenie hotového tovaru pred expedíciou.
Presmerovanie hotových objednávok do konečnej fázy expedície.

Zmluva podľa holandských podmienok.
Práca na tri zmeny.
Platené prestávky.
Príplatky: +0,20 eur/h za prácu pri nízkych teplotách, +0,55 eur/h dovolenkový príplatok, +1,20 eur/h pickbonus (za dosiahnutie normy).
Platba pripísaná na váš účet každý týždeň.
Ubytovanie podľa certifikátu SNF.
Pomoc poľských koordinátorov.
Neustály prístup k výplatným páskam, výkazom odpracovaných hodín a ďalším dokumentom prostredníctvom online profilu zamestnanca.
Pomoc pri organizovaní dopravy do Holandska (preplatenie cestovných nákladov po absolvovaní 4 týždňov práce).
Kompletné poistenie počas pobytu.

Prihláste sa a pridajte sa k radom spokojných zamestnancov. Nástup do práce ihneď! Po kliknutí na "Poslať žiadosť spoločnosti" prosíme o vyplnenie "Formulára žiadosti", a náš konzultant sa s Vami skontaktuje.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť patrí medzi desať najväčších poskytovateľov dopravných a logistických služieb na svete. Ide o veľký a moderný sklad, ktorý vybavuje množstvo objednávok a zodpovedá za správne skompletizovanie výrobkov a ich odoslanie konkrétnemu príjemcovi, najmä do reťazcov supermarketov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Logistika, skladník,špeditér

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Poľský jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Práca so znalosťou angličtiny alebo poľštiny.
Vodičský preukaz je vítaný.

Na trhu práce v Holandsku pôsobíme už viac ako 15 rokov. Poskytujeme zamestnanie v mnohých priemyselných odvetviach, ako je výroba, logistika, technológie a stavebníctvo. Máte záujem o prácu bez skúseností? Ste odborník a zaujímajú Vás pracovné ponuky v oblasti technológií? Kontaktujte nás, máme prácu presne pre Vás.
Sme hrdí na viac ako 10 000 spokojných zamestnancov. Práca, ktorú ponúkame v Holandsku, je bezpečná a stabilná, bez ohľadu na meniace sa okolnosti. Covebo Work Office (KRAZ 1145) je veľká personálna agentúra s medzinárodným dosahom. Naším hlavným poslaním je spájať ponuky s kvalifikáciou a skúsenosťami uchádzača. Pracujeme v piatich kanceláriách v Poľsku: Opole, Kluczbork, Katowice, Rzeszów a Racibórz. Pozrite sa na pracovné ponuky spoločnosti Covebo a vyberte si tú najlepšiu prácu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4331495  Datum zveřejnění: 17.5.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 12,43 EUR/hod.