Reagujte bez životopisu

Vodič vysokozdvižného vozíka, nástup do práce ihneď. Atraktívny systém bonusov.

Covebo Work Office Sp.zo.o.

Miesto práce
Nijkerk, Holandsko
Od 12,5 EUR/hod.Atraktívny systém bonusov. Pracovná zmluva podľa holandských podmienok. Príspevok za prácu na zmeny. Poistenie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha vysokozdvižného čelného alebo bočného vozíka.
Vykladanie a nakladanie nákladných vozidiel.
Dopĺnanie prázdnych miest v sklade.
Preprava paliet s tovarom.
Vykonávanie úloh v súlade s platnými bezpečnostnými predpismi.
Iné skladové práce.

Mzda 12,50 - 15 eur/hod. v závislosti od skúseností.
Pracovná zmluva podľa holandských podmienok.
Príspevok za prácu na zmeny.
Atraktívny systém bonusov.
Ubytovanie podľa certifikátu SNF.
Pomoc pri preprave do Holandska.
Doprava do práce v Holandsku.
Poistenie.
Pomoc poľských koordinátorov.
Neustály prístup k výplatným páskam, výkazom odpracovaných hodín a ďalším dokumentom prostredníctvom online profilu zamestnanca.
Možnosť dlhodobej spolupráce!

Počet ľudí, ktorí pracujú ako operátori vysokozdvižných vozíkov v spoločnosti Covebo, každý týždeň rastie, prihláste sa a pridajte sa k radom spokojných zamestnancov. Nástup do práce ihneď! Po kliknutí na "Poslať žiadosť spoločnosti" prosíme o vyplnenie "Formulára žiadosti", a náš konzultant sa s Vami skontaktuje.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Firma Covebo Work Office hľadá pre svojich klientov operátorov vysokozdvižných vozíkov pre bočné vysokozdvižné vozíky, čelné vysokozdvižné vozíky alebo kombinované vozíky
(HL OPT ) pre logistické sklady a distribučné centrá v celom Holandsku.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Logistika, Doprava

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívna znalosť angličtiny.
Preukaz na vysokozdvižný vozík.
Skúsenosti s obsluhou vysokozdvižného vozíka.
Dlhodobá dostupnosť.

Na trhu práce v Holandsku pôsobíme už viac ako 15 rokov. Poskytujeme zamestnanie v mnohých priemyselných odvetviach, ako je výroba, logistika, technológie a stavebníctvo. Máte záujem o prácu bez skúseností? Ste odborník a zaujímajú Vás pracovné ponuky v oblasti technológií? Kontaktujte nás, máme prácu presne pre Vás.
Sme hrdí na viac ako 10 000 spokojných zamestnancov. Práca, ktorú ponúkame v Holandsku, je bezpečná a stabilná, bez ohľadu na meniace sa okolnosti. Covebo Work Office (KRAZ 1145) je veľká personálna agentúra s medzinárodným dosahom. Naším hlavným poslaním je spájať ponuky s kvalifikáciou a skúsenosťami uchádzača. Pracujeme v piatich kanceláriách v Poľsku: Opole, Kluczbork, Katowice, Rzeszów a Racibórz. Pozrite sa na pracovné ponuky spoločnosti Covebo a vyberte si tú najlepšiu prácu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4340658  Datum zveřejnění: 27.5.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 12,5 EUR/hod.