Reagujte bez životopisu

Obsluha lisovacieho zariadenia

Covebo Work Office Sp.zo.o.

Miesto práce
Nijkerk, Holandsko
Termín nástupu
Ihneď
2 400 EUR/mesiacMzdová sadzba: 440 € netto / 40 h suma uvedená po všetkých zrážkach.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Obsluha lisovacieho zariadenia AMADA.
• Montáž komponentov (podľa potreby aj práca v oddelení montáže).
• Práca s technickými výkresmi.

• Pracovná zmluva podľa holandských predpisov.
• Mzdová sadzba: 440 € netto / 40 h suma uvedená po všetkých zrážkach.
• Mzda sa pripisuje týždenne na Váš účet.
• Ubytovanie v súlade s certifikátom SNF, jednolôžkové izby.
• Pomoc pri organizovaní dopravy do Holandska.
• Kompletné poistenie počas pobytu.
• Pomoc koordinátorov.
• Trvalý prístup k výplatnej páske, výkazu odpracovaných hodín a ďalším dokumentom prostredníctvom Vášho online profilu zamestnanca.

Počet ľudí, ktorí pracujú v spoločnosti Covebo, každý týždeň rastie, prihláste sa a pridajte sa k radom spokojných zamestnancov. Nástup do práce ihneď! Po kliknutí na "Poslať žiadosť spoločnosti" prosíme o vyplnenie "Formulára žiadosti", a náš konzultant sa s Vami skontaktuje.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Medzinárodná spoločnosť, ktorá sa špecializuje na rozsiahle spracovanie ocele, hľadá pracovníkov na pozíciu obsluhy lisov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, Strojníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

• Skúsenosti s obsluhou lisov
alebo absolvovaný kurz CNC.
• Ochota začať pracovať okamžite
a na dlhšie obdobie.
• Znalosť anglického jazyka aspoň
na komunikatívnej úrovni.
• Vodičský preukaz skupiny B.

Na trhu práce v Holandsku pôsobíme už viac ako 15 rokov. Poskytujeme zamestnanie v mnohých priemyselných odvetviach, ako je výroba, logistika, technológie a stavebníctvo. Máte záujem o prácu bez skúseností? Ste odborník a zaujímajú Vás pracovné ponuky v oblasti technológií? Kontaktujte nás, máme prácu presne pre Vás.
Sme hrdí na viac ako 10 000 spokojných zamestnancov. Práca, ktorú ponúkame v Holandsku, je bezpečná a stabilná, bez ohľadu na meniace sa okolnosti. Covebo Work Office (KRAZ 1145) je veľká personálna agentúra s medzinárodným dosahom. Naším hlavným poslaním je spájať ponuky s kvalifikáciou a skúsenosťami uchádzača. Pracujeme v piatich kanceláriách v Poľsku: Opole, Kluczbork, Katowice, Rzeszów a Racibórz. Pozrite sa na pracovné ponuky spoločnosti Covebo a vyberte si tú najlepšiu prácu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4412126  Datum zveřejnění: 26.8.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 400 EUR/mesiac