Reagujte bez životopisu
Logo CP Montage s.r.o

Vyplácíme týdně - elektrikář do Německa

CP Montage s.r.o

Místo práce
Německo
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
3 200 - 3 800 EUR/měsíctýdenní výplata odměny

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme jednotlivce nebo dvojice elektrikářů pro práci v Norimberku.

Náplň práce:

Instalace a údržba osvětlení a zásuvkových okruhů ve výrobních halách, zajištění dostatečného osvětlení pracovišť.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

- v základu 3 200 EUR měsíčně

- nástup ihned

- týdenní výplatu odměny (peníze na účtu po každém odpracovaném týdnu hned v pondělí)

- práci na ŽL (pokud jej však nemáš, pomůžeme ti vše kompletně zařídit)

- zajištěné ubytování rodinného typu

- zajištění všech potřebných dokumentů

- pracovní oblečení značky Strauss

- špičkový personální servis

- garantujeme práci do Vánoc

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

elektro

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Úplný začátečník (A1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

- bydliště v Plzeňském, Ústeckém, Karlovarském nebo Středočeském kraji nebo v Praze

- vyučení nebo praxi v oboru

- vlastní automobil a řidičský průkaz

- základní znalost německého jazyka

- spolehlivost, zodpovědnost, manuální zručnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme rodinná společnost s desetiletou tradicí. Nabízíme práci v Německu pro český kvalifikovaný personál, který nasazujeme výhradně pro realizaci vlastních stavebních a montážních zakázek našich obchodních partnerů. Naše proškolené týmy posíláme na vybrané zakázky po Bavorsku, a to vždy jen od pondělí do pátku. Společně vybereme pracovní pozici, která vám sedne. Práce v Německu je totiž skvělou příležitostí, jak se realizovat.

Kontakt

Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4801584  Datum zveřejnění: 9.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 200 EUR/měsíc