Grafik (externí spolupráce) - CPI Hotels

CPI Hotels, a.s.

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
Ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vzhledem k rozvoji projektů potřebujeme Vaši pomoc s grafikou.
Můžete se realizovat v zajímavých projektech a připravit tak jejich kompletní grafické zpracování pro celou síť našich hotelů, s několika úspěšnými značkami.

Co Vás čeká?
- samostatné grafické projekty a jejich grafické zpracování dle zadání - včetně předtiskové přípravy (visual identity, marketing & advertising, packaging, environmental)
- tvorba grafických manuálů a vizuální identity projektu / kampaně
- úpravy a tvorba marketingových a dalších podnikových materiálů v souladu s grafickými pravidly tak, aby reprezentovaly společnost (korporátní identita)
- úpravy fotek
- příprava šablon MS Office
- spolupráce s obchodním a marketingovým oddělením

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práci pro externí spolupráci (na IČO)
- seberealizaci na zajímavých projektech a získání zkušeností v nadnárodní hotelové síti s 33 hotely
- občasné meetingy k projektům na Generálním ředitelství CPI Hotels, Vladislavova 17, Praha 1
- pružnou pracovní dobu a práci z domova
- v rámci spolupráce možnost slevy na ubytování v našich hotelech

Informace o náboru

Zasláním životopisu do společnosti CPI Hotels, a.s., IČO 47116757, se sídlem Praha 10, Bečvářova 2081/14, PSČ 10000, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost. Souhlas udělujete v rozsahu osobních údajů ve Vašem životopise, pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení na tuto pozici, nebude-li dohodnuto něco jiného. Vaše osobní údaje bude zpracovávat výše uvedená společnost, a to ve svých prostorách automatizovaně prostřednictvím prostředků výpočetní techniky a/nebo manuálně formou kartotéky, a to jednotlivými pověřenými zaměstnanci. Poskytnutí Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely je dobrovolné, nicméně neposkytnutím se vyřazujete z možnosti účastnit se výběrového řízení na výše uvedenou pracovní pozici. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny pouze oprávněným státním orgánům a institucím či jiným subjektům, budou-li pro to splněny podmínky uvedené v právních předpisech. V souladu s ustanovením § 11 a § 21 zákona o ochraně osobních údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, a budete-li se domnívat, že výše uvedená společnost zpracovává Vaše údaje v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo s právními předpisy, máte dále právo žádat výše uvedenou společnost prostřednictvím kontaktních údajů v tomto inzerátu o vysvětlení, respektive odstranění takto vzniklého stavu.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Grafika, marketing, reklama

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Pro tuto pozici požadujeme:
- minimálně SŠ vzdělání
- zkušenost s prací na podobné pozici podmínkou
- cit pro český jazyk a stylistiku
- znalost práce a praktické zkušenosti se sadou Adobe (InDesign, Photoshop, Acrobat, Illustrator, Lightroom)
- znalost a praktické zkušenosti s MS Office (Excel, Word, Outlook, Powerpoint)
- znalost českého a anglického jazyka (mluvená i písemná forma)
- kreativní myšlení se systematickým stylem práce
- pozitivní a aktivní přístup k práci, spolehlivost, flexibilitu, zodpovědnost, samostatnost
- nástup ihned

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CPI Hotels je s portfoliem 33 hotelů o celkové kapacitě převyšující 10 000 lůžek 13 000 konferenčních míst jednou z největších hotelových skupin v České republice.

Od roku 1997 je výhradním zástupcem mezinárodní hotelové sítě Choice Hotels International pro značku Clarion Hotels v České republice a na Slovensku. Síť čtyřhvězdičkových fullservisových Clarion hotelů strategicky pokrývá nejvýznamnější krajská města, v současné době zahrnuje 9 Clarionů v 7 českých městech, výhledově bude pod značku Clarion zařazen i Hotel Černigov, který společnost CPI Hotels provozuje v Hradci Králové.

V lednu 2009 představila společnost CPI Hotels unikátní projekt pětihvězdičkového Buddha-Bar Hotelu Prague, prvního hotelu mezinárodní sítě Buddha-Bar Hotels & Resorts.

CPI Hotels provozuje 1 hotel střední kategorie pod svou vlastní značkou Fortuna Hotels a 2 lázeňské hotely pod značkou Spa & Kur Hotels ve Františkových Lázních.

V roce 2014 se portfolio CPI Hotels rozrostlo o hotely značky Mamaison Hotels & Residences. Společnost tak nově provozuje hotely a rezidence této značky v Praze, Ostravě, Bratislavě, Varšavě, Budapešti a Moskvě. V září 2019 otevře kompletně zrekonstruovaný Mamaison Hotel Prague Downtown****.

V roce 2018 rozšířila CPI Hotels svoji hotelovou síť o mezinárodní značku tříhvězdičkových hotelů Comfort, která tak doplňuje úspěšnou hotelovou síť konferenčních hotelů Clarion v rámci ČR a přináší do regionů kvalitní ubytování v 3* standardu. Pod touto značkou naleznete hotely v Olomouci a Ústí nad Labem a v roce 2020 také v Praze.

V červnu 2018 společnost expandovala v zahraničí a přibrala do skupiny značku Holiday Inn, jednu z největších hotelových sítí světa, a spolu s ní 4* hotel Holiday Inn Rome – Eur Parco Dei Medici v Římě.

Ke značce Clarion a Comfort od 1. dubna 2019 přibyl další brand ze skupiny Choice Hotels – Quality Hotel. Prvním zástupcem značky je Quality Hotel Ostrava City, další jsou plánovány v Brně a v Praze.

Portfolium CPI Hotels doplňuje nabídka dlouhodobého a cenově přijatelného ubytování pod značkou Ubytovny.cz.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

CPI Hotels, a.s.
Bečvářova 2081/14
100 00 Praha 10
http://www.cpihotels.com

Kontakt

Kontaktní osoba: Barbora Veselá
E-mail: poslat životopis
ID: 4053965  Datum zveřejnění: 29.3.2021