Kuchař/ka - Comfort hotel Prague City East***

CPI Hotels, a.s.

Místo práce
Bečvářova 2081/14, Strašnice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- podílení se na chodu hotelové kuchyně
- příprava hotelových snídaní, obědů a večeří
- zajištění cateringu na konferenčních akcích

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajímavé platební podmínky
- práce v příjemném pracovním prostředí nově zrekonstruovaného hotelu v americkém stylu
- práce v přátelském kolektivu
- zázemí stabilní české společnosti CPI Hotels, a.s.
- systém zaměstnaneckých benefitů (možnost dodatečné dovolené, karta Multisport, jazykové kurzy, příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní pojištění, příspěvek zaměstnavatele na kulturní akce, cestování po hotelech v rámci společnosti po ČR i zahraničí)
- výborná dopravní dostupnost - MHD - metro, bus, tram, vlak
- vhodná pro absolventy

Informace o náboru

V případě, že vás nabídka zaujala zašlete svůj životopis na e-mail [email protected] nebo 771 131 733. Do předmětu uveďte o jakou pozici máte zájem.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

gastronomie

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- spolehlivost a týmového ducha
- zkušenost v gastro provozu na obdobné pozici velkou výhodou
- vyučení v oboru

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CPI Hotels je s portfoliem 33 hotelů o celkové kapacitě převyšující 10 000 lůžek 13 000 konferenčních míst jednou z největších hotelových skupin v České republice.

Od roku 1997 je výhradním zástupcem mezinárodní hotelové sítě Choice Hotels International pro značku Clarion Hotels v České republice a na Slovensku. Síť čtyřhvězdičkových fullservisových Clarion hotelů strategicky pokrývá nejvýznamnější krajská města, v současné době zahrnuje 9 Clarionů v 7 českých městech, výhledově bude pod značku Clarion zařazen i Hotel Černigov, který společnost CPI Hotels provozuje v Hradci Králové.

V lednu 2009 představila společnost CPI Hotels unikátní projekt pětihvězdičkového Buddha-Bar Hotelu Prague, prvního hotelu mezinárodní sítě Buddha-Bar Hotels & Resorts.

CPI Hotels provozuje 1 hotel střední kategorie pod svou vlastní značkou Fortuna Hotels a 1 lázeňský hotel pod značkou Spa & Kur Hotels ve Františkových Lázních.

V roce 2014 se portfolio CPI Hotels rozrostlo o hotely značky Mamaison Hotels & Residences. Společnost tak nově provozuje hotely a rezidence této značky v Praze, Ostravě, Bratislavě, Varšavě, Budapešti a Moskvě. V září 2019 otevře kompletně zrekonstruovaný Mamaison Hotel Prague Downtown****.

V roce 2018 rozšířila CPI Hotels svoji hotelovou síť o mezinárodní značku tříhvězdičkových hotelů Comfort, která tak doplňuje úspěšnou hotelovou síť konferenčních hotelů Clarion v rámci ČR a přináší do regionů kvalitní ubytování v 3* standardu. Pod touto značkou naleznete hotely v Olomouci a Ústí nad Labem a v roce 2020 také v Praze.

V červnu 2018 společnost expandovala v zahraničí a přibrala do skupiny značku Holiday Inn, jednu z největších hotelových sítí světa, a spolu s ní 4* hotel Holiday Inn Rome – Eur Parco Dei Medici v Římě.

Ke značce Clarion a Comfort od 1. dubna 2019 přibyl další brand ze skupiny Choice Hotels – Quality Hotel. Prvním zástupcem značky je Quality Hotel Ostrava City, další jsou plánovány v Brně a v Praze.

Portfolium CPI Hotels doplňuje nabídka dlouhodobého a cenově přijatelného ubytování pod značkou Ubytovny.cz.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4262263  Datum zveřejnění: 30.11.2022