Noční recepční

CPI Hotels, a.s.

Místo práce
Lucemburská 46, Praha 3-Žižkov, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Od 27 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Práce s hosty = proces check-in a check-out hostů.
* Zajišťování dalších služeb dle přání hosta.
* Příprava podkladů pro kolegy z denní směny.
* Noční audit, uzávěrka – kontrola účtů, reporting, fakturace. * Aktivní spolupráce s ostatními odděleními hotelu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Atraktivní pracovní prostředí a přátelský kolektiv. Balíček zaměstnaneckých benefitů: příspěvek na stravování, MultiSport karta, příspěvek na penzijní a životní připojištění, jazykové kurzy, možnost pobytu v jiných hotelech CPI Hotels.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Český jazyk - Pokročilý (C1)

Praxe na pozici/v oblasti

Praxe na obdobné pozici výhodou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Máš organizační schopnosti a komunikace všemi způsoby je tvou silnou stránkou. Zvládneš pracovat samostatně, spolehlivě, zodpovědně a máš příjemné vystupování. Máš výbornou znalost angličtiny a češtiny - další jazyky výhodou. Máš chuť se učit nové věci a jsi týmový hráč. Zkušenost s nočním auditem z hotelového prostředí nutností.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CPI Hotels je s portfoliem 33 hotelů o celkové kapacitě převyšující 10 000 lůžek 13 000 konferenčních míst jednou z největších hotelových skupin v České republice.

Od roku 1997 je výhradním zástupcem mezinárodní hotelové sítě Choice Hotels International pro značku Clarion Hotels v České republice a na Slovensku. Síť čtyřhvězdičkových fullservisových Clarion hotelů strategicky pokrývá nejvýznamnější krajská města, v současné době zahrnuje 9 Clarionů v 7 českých městech, výhledově bude pod značku Clarion zařazen i Hotel Černigov, který společnost CPI Hotels provozuje v Hradci Králové.

V lednu 2009 představila společnost CPI Hotels unikátní projekt pětihvězdičkového Buddha-Bar Hotelu Prague, prvního hotelu mezinárodní sítě Buddha-Bar Hotels & Resorts.

CPI Hotels provozuje 1 hotel střední kategorie pod svou vlastní značkou Fortuna Hotels a 2 lázeňské hotely pod značkou Spa & Kur Hotels ve Františkových Lázních.

V roce 2014 se portfolio CPI Hotels rozrostlo o hotely značky Mamaison Hotels & Residences. Společnost tak nově provozuje hotely a rezidence této značky v Praze, Ostravě, Bratislavě, Varšavě, Budapešti a Moskvě. V září 2019 otevře kompletně zrekonstruovaný Mamaison Hotel Prague Downtown****.

V roce 2018 rozšířila CPI Hotels svoji hotelovou síť o mezinárodní značku tříhvězdičkových hotelů Comfort, která tak doplňuje úspěšnou hotelovou síť konferenčních hotelů Clarion v rámci ČR a přináší do regionů kvalitní ubytování v 3* standardu. Pod touto značkou naleznete hotely v Olomouci a Ústí nad Labem a v roce 2020 také v Praze.

V červnu 2018 společnost expandovala v zahraničí a přibrala do skupiny značku Holiday Inn, jednu z největších hotelových sítí světa, a spolu s ní 4* hotel Holiday Inn Rome – Eur Parco Dei Medici v Římě.

Ke značce Clarion a Comfort od 1. dubna 2019 přibyl další brand ze skupiny Choice Hotels – Quality Hotel. Prvním zástupcem značky je Quality Hotel Ostrava City, další jsou plánovány v Brně a v Praze.

Portfolium CPI Hotels doplňuje nabídka dlouhodobého a cenově přijatelného ubytování pod značkou Ubytovny.cz.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4485872  Datum zveřejnění: 6.12.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 27 000 Kč/měsíc