Reagujte bez životopisu

Recepční Mamaison Residence Downtown Prague

CPI Hotels, a.s.

Místo práce
Na Rybníčku 5, Nové Město, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 28 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro krásný hotel v centru města hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici recepční. Stanete se součástí největší české hotelové společnosti.

- Práce s hosty = proces check-in a check-out hostů.
- Zajišťování dalších služeb dle přání hosta.
- Aktivní spolupráce s ostatními odděleními hotelu.
- Prodej na recepci

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práci na hlavní pracovní poměr
- zaměstnanecké benefity (možnost dodatečné dovolené, karta Multisport, jazykové kurzy a příspěvky, vzdělávací a sportovní akce, příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní pojištění, příspěvek zaměstnavatele na kulturní akce, personální stravování za výhodných podmínek)
- jistotu pevného zázemí silné hotelové skupiny
- možnost vzdělávat se v oboru a kariérní růst, v rychle rozrůstající se společnosti, a to nejen v ČR

Informace o náboru

Zasláním životopisu do společnosti CPI Hotels, a.s., IČO 47116757, se sídlem Praha 10, Bečvářova 2081/14, PSČ 10000, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost. Souhlas udělujete v rozsahu osobních údajů ve Vašem životopise, pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení na tuto pozici, nebude-li dohodnuto něco jiného. Vaše osobní údaje bude zpracovávat výše uvedená společnost, a to ve svých prostorách automatizovaně prostřednictvím prostředků výpočetní techniky a/nebo manuálně formou kartotéky, a to jednotlivými pověřenými zaměstnanci. Poskytnutí Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely je dobrovolné, nicméně neposkytnutím se vyřazujete z možnosti účastnit se výběrového řízení na výše uvedenou pracovní pozici. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny pouze oprávněným státním orgánům a institucím či jiným subjektům, budou-li pro to splněny podmínky uvedené v právních předpisech. V souladu s ustanovením § 11 a § 21 zákona o ochraně osobních údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, a budete-li se domnívat, že výše uvedená společnost zpracovává Vaše údaje v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo s právními předpisy, máte dále právo žádat výše uvedenou společnost prostřednictvím kontaktních údajů v tomto inzerátu o vysvětlení, respektive odstranění takto vzniklého stavu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Praxe na pozici/v oblasti

Praxe na obdobné pozici výhodou

Počet let praxe

1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe 1 rok na obdobné pozici výhodou,
- znalost hotelového programu Protel výhodou,
- Aktivní znalost ČJ, AJ nutností - další jazyk velkou výhodou
- individuální přístup k našim hostům
- kolegialitu, loajalitu a zodpovědnost
- dobré komunikační schopnosti
- spolupráce s kolegy
- chuť učit se novým věcem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CPI Hotels je s portfoliem 33 hotelů o celkové kapacitě převyšující 10 000 lůžek 13 000 konferenčních míst jednou z největších hotelových skupin v České republice.

Od roku 1997 je výhradním zástupcem mezinárodní hotelové sítě Choice Hotels International pro značku Clarion Hotels v České republice a na Slovensku. Síť čtyřhvězdičkových fullservisových Clarion hotelů strategicky pokrývá nejvýznamnější krajská města, v současné době zahrnuje 9 Clarionů v 7 českých městech, výhledově bude pod značku Clarion zařazen i Hotel Černigov, který společnost CPI Hotels provozuje v Hradci Králové.

V lednu 2009 představila společnost CPI Hotels unikátní projekt pětihvězdičkového Buddha-Bar Hotelu Prague, prvního hotelu mezinárodní sítě Buddha-Bar Hotels & Resorts.

CPI Hotels provozuje 1 hotel střední kategorie pod svou vlastní značkou Fortuna Hotels a 1 lázeňský hotel pod značkou Spa & Kur Hotels ve Františkových Lázních.

V roce 2014 se portfolio CPI Hotels rozrostlo o hotely značky Mamaison Hotels & Residences. Společnost tak nově provozuje hotely a rezidence této značky v Praze, Ostravě, Bratislavě, Varšavě, Budapešti a Moskvě. V září 2019 otevře kompletně zrekonstruovaný Mamaison Hotel Prague Downtown****.

V roce 2018 rozšířila CPI Hotels svoji hotelovou síť o mezinárodní značku tříhvězdičkových hotelů Comfort, která tak doplňuje úspěšnou hotelovou síť konferenčních hotelů Clarion v rámci ČR a přináší do regionů kvalitní ubytování v 3* standardu. Pod touto značkou naleznete hotely v Olomouci a Ústí nad Labem a v roce 2020 také v Praze.

V červnu 2018 společnost expandovala v zahraničí a přibrala do skupiny značku Holiday Inn, jednu z největších hotelových sítí světa, a spolu s ní 4* hotel Holiday Inn Rome – Eur Parco Dei Medici v Římě.

Ke značce Clarion a Comfort od 1. dubna 2019 přibyl další brand ze skupiny Choice Hotels – Quality Hotel. Prvním zástupcem značky je Quality Hotel Ostrava City, další jsou plánovány v Brně a v Praze.

Portfolium CPI Hotels doplňuje nabídka dlouhodobého a cenově přijatelného ubytování pod značkou Ubytovny.cz.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4503389  Datum zveřejnění: 15.12.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 28 000 Kč/měsíc