Snídaňový číšník/servírka - Mamaison Hotel Riverside Prague*****

CPI Hotels, a.s.

Místo práce
Janáčkovo nábřeží 15, Praha-Smíchov, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
možný ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- zajišťuje plynulý chod obsluhy snídaní
- obsluha hotelových hostů
- odpovědnost za čistotu v hotelové restauraci, prostírání stolů, debaras inventáře
- přijímání a zpracování objednávek od hostů
- spolupráce při přípravě a realizaci eventů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práce na hlavní, zkrácený i vedlejší pracovní poměr
- pružná pracovní dobu a dobré platové ohodnocení
- zaměstnanecké benefity (možnost dodatečné dovolené, karta Multisport, jazykové kurzy a příspěvky, vzdělávací a sportovní akce, příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní pojištění, stravování, příspěvek zaměstnavatele na kulturní akce, personální stravování za výhodných podmínek)
- jistota pevného zázemí silné hotelové skupiny
- možnost vzdělávat se v oboru a kariérní růst, v rychle rozrůstající se společnosti, a to nejen v ČR

Informace o náboru

Pro krásný hotel v centru města po částečné rekonstrukci hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici snídaňový číšník/servírka.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Praxe na pozici/v oblasti

číšník/servírka

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Vyučení v oboru a požadovaná praxe v oboru minimálně 1 rok
- Individuální přístup k našim hostům
- Kolegialitu, loajalitu a zodpovědnost
- Dobré komunikační schopnosti
- Spolupráce s kolegy
- Schopnost a chuť učit se novým věcem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CPI Hotels je s portfoliem 33 hotelů o celkové kapacitě převyšující 10 000 lůžek 13 000 konferenčních míst jednou z největších hotelových skupin v České republice.Od roku 1997 je výhradním zástupcem mezinárodní hotelové sítě Choice Hotels International pro značku Clarion Hotels v České republice a na Slovensku. Síť čtyřhvězdičkových fullservisových Clarion hotelů strategicky pokrývá nejvýznamnější krajská města, v současné době zahrnuje 9 Clarionů v 7 českých městech, výhledově bude pod značku Clarion zařazen i Hotel Černigov, který společnost CPI Hotels provozuje v Hradci Králové.V lednu 2009 představila společnost CPI Hotels unikátní projekt pětihvězdičkového Buddha-Bar Hotelu Prague, prvního hotelu mezinárodní sítě Buddha-Bar Hotels & Resorts.CPI Hotels provozuje 1 hotel střední kategorie pod svou vlastní značkou Fortuna Hotels a 1 lázeňský hotel pod značkou Spa & Kur Hotels ve Františkových Lázních.V roce 2014 se portfolio CPI Hotels rozrostlo o hotely značky Mamaison Hotels & Residences. Společnost tak nově provozuje hotely a rezidence této značky v Praze, Ostravě, Bratislavě, Varšavě, Budapešti a Moskvě. V září 2019 otevře kompletně zrekonstruovaný Mamaison Hotel Prague Downtown****.V roce 2018 rozšířila CPI Hotels svoji hotelovou síť o mezinárodní značku tříhvězdičkových hotelů Comfort, která tak doplňuje úspěšnou hotelovou síť konferenčních hotelů Clarion v rámci ČR a přináší do regionů kvalitní ubytování v 3* standardu. Pod touto značkou naleznete hotely v Olomouci a Ústí nad Labem a v roce 2020 také v Praze.V červnu 2018 společnost expandovala v zahraničí a přibrala do skupiny značku Holiday Inn, jednu z největších hotelových sítí světa, a spolu s ní 4* hotel Holiday Inn Rome – Eur Parco Dei Medici v Římě.Ke značce Clarion a Comfort od 1. dubna 2019 přibyl další brand ze skupiny Choice Hotels – Quality Hotel. Prvním zástupcem značky je Quality Hotel Ostrava City, další jsou plánovány v Brně a v Praze.Portfolium CPI Hotels doplňuje nabídka dlouhodobého a cenově přijatelného ubytování pod značkou Ubytovny.cz.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Hana Lomozová
E-mail: poslat životopis
ID: 4581224  Datum zveřejnění: 21.3.2024