Dělník pro výrobu knih - Pohořelice

CPI Moravia Books s.r.o.

Místo práce
Brněnská 1024, Pohořelice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
15.10.2018
Mzdové podmínky (brutto)
22.000,- až 28.000,-

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplní práce je obsluha řezacích nebo skládacích strojů pro výrobu knih. Obsluha stroje spočívá v převzetí zakázky, nastavení stroje dle požadovaných parametrů, průběžného dohledu na kvalitu prováděných řezů nebo ohybů, manipulace s materiálem a předání hotové zakázky k dalšímu zpracování. Součástí práce je i provádění pravidelné údržby dle plánu údržby a čištění strojů.
Práce probíhá v třísměnném provozu a je vhodná pro muže i ženy.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Dobrá práce
- Dobrá mzda
- Dobré pracovní prostředí a kolektiv spolupracovníků
- Příspěvek na dojíždění do práce
- Příspěvek na penzijní pojištění
- Dotované závodní stravování, dotované nápojové a občerstvovací automaty
- Záleží nám na dobrých vztazích mezi lidmi v naší firmě a pravidelně organizujeme společné firemní akce pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky.
- Pro pracovníky bez zkušeností z oblasti tisku a výroby knih máme připravený program postupného zapracování. V rámci zapracování budete pracovat na strojích společně se zkušenými pracovníky a postupně se naučíte tyto stroje samostatně nastavovat a ovládat.
- I po zapracování podporujeme naše zaměstnance ve zvyšování kvalifikace v oboru polygrafie a umožňujeme jim získání výučního listu nebo maturity v tomto oboru.

Informace o náboru

V případě zájmu o více informací prosím zavolejte číslo uvedené v kontaktních údajích a domluvte si prohlídku naší výroby.
Ukážeme Vám pracoviště, představíme Vás vedoucímu výroby, seznámíme Vás s mzdovými podmínkami a odpovíme Vám na Vaše otázky týkající se práce u nás.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Není důležité

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Tiskárna knih CPI Moravia Books je dceřinou společností nadnárodní skupiny CPI, která je největším výrobcem knih v Evropě.
Mezi členy skupiny CPI patří vedle naší tiskárny v Pohořelicích i tiskárny s dlouhou tradicí­ jako jsou Firmin Didot ve Francii, Ebner a Spiegel v Německu nebo Mackays ve Velké Británii.
Celá skupina vyrobí­ za rok přes 400 mil. knih a spolupracuje s více než 2 000 nakladatelství­mi z celého světa, od těch malých až po ty největší. Naše tiskárna v Pohořelicí­ch zahájila svůj provoz v roce 1996 a postupně jsme se stali důležitou základnou skupiny pro trh ve střední­ a východní­ Evropě.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3512982  Datum zveřejnění: 10.10.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 22.000,- až 28.000,-