Sales Data Analytik

CPL Jobs s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme právě Tebe?
Jde Ti to s Excelem? Jsi proaktivní a máš rád/a inovace a práci s daty, analýzy a reporting? Máš nějaké zkušenosti v tomto oboru? Pak hledáme právě Tebe! :)

O čem to je?
- Správa prodejních a finančních analytických nástrojů
- Zpracování a analýza obchodních výsledků
- Příprava analýz a reportů pro ostatní oddělení
- Zlepšování stávajících reportů - prostor pro inovace
- Komunikace s EDI (Electronic Data Interchange) providerem při implementaci nových zpráv, nových zákazníků a řešení potíží
- Data management v SAP (ceny, zákazníci apod.)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám můžeme nabídnout?
- Školení, osobní rozvoj a přátelský tým
- Řadu benefitů (stravenky, sick days, doplatek za čerpání nemocenské...)
- Flexibilní pracovní doba
- Zaměstnanecký prodej za zvýhodněnou cenu
- Možnost kariérního růstu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Jedná se o společnost, která vyrábí jednu z nejvíce mezinárodně uznávaných značek mechanických prostředků pro domácnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Vás očekáváme?
- SŠ / VŠ vzdělání ideálně ekonomického směru
- Pokročilý uživatel MS Excel (kontingenční tabulky, VLOOKUP...)
- Praxe na podobné pozici alespoň 1 rok, praxe v FMCG společnosti výhodou
- Angličtina slovem a písmem (komunikativní úrověň alespoň B1+)
- Analytické a logické myšlení
- Proaktivní a inovativní přístup
- Znalost IS SAP výhodou
- Dobrá přizpůsobivost na změny a odolnost vůči stresu
- Týmově kooperativní a dobré komunikační schopnosti
- Samostatnost a cit pro detail

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nabídka služeb personální agentury se zaměřením na obsazování volných pozic ve středním a vyšším managementu a pozic specialistů.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3255719  Datum zveřejnění: 28.11.2017