Executive Assistant

CPL Jobs s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho renomovaného klienta – mezinárodní společnost sídlící na Praze 1, hledáme kandidáty na pozici Asistentky pro Manažery společnosti.

Vaše hlavní kompetence bude:

► Vedení kalendářů nadřízených
► Organizace schůzek a telefonických konferencí
► Organizace služebních cest a jejich následné vyúčtování
►Zpracování podkladů k fakturaci a vystavování faktur
► Vyřizování korespondence
► Formátování a finální design prezentací
► Generování a zpracování reportů a tabulek v Excelu
► Další administrativní činnosti na základě potřeby.

Naše požadavky:

► SŠ vzdělání s maturitou.
► Výbornou znalost českého jazyka.
► Velmi dobrou znalost anglického jazyka slovem i písmem (na úrovni B2).
► Dobrou znalost práce na PC (MS Office - Excel, Word, Powerpoint).
► Minimálně 2 roky praxe na obdobné pozici.
► Schopnost komunikovat přátelsky a konstruktivně.
► Schopnost rozlišovat priority a dodržovat termíny.
► Přesnost a spolehlivost.
► Týmového ducha.

Co Vám nabízíme:

► Příležitost pracovat v renomované a stabilní společnosti.
► Přátelský a otevřený pracovní kolektiv.
► Širokou škálu benefitů.
► 6 týdnů dovolené.
► Moderní pracoviště v centru Prahy.

Zaměstnanecké výhody, benefity

6 týdnů dovolené, Cafeteria system v hodnotě 27 000 CZK ročně, které čerpáte podle osobních preferencí (permanentky do fitness center, vstupenky do kin a divadel, jazykové kurzy, zážitkové aktivity, zdravotní péče, wellness, penzijní připojištění, stravenky a mnoho dalších), iPhone, životní pojištění, týmové aktivity organizované firmou (teambuilding, vánoční večírek, letní párty, sportovní soutěže a další)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Poradenství a konzultační činnosti v oblasti řízení firem

Poradenská, mezinárodní psolečnosti v oblasti Auditu, Daní, Transakcí a Podnikového Poradenství

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nabídka služeb personální agentury se zaměřením na obsazování volných pozic ve středním a vyšším managementu a pozic specialistů.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3260840  Datum zveřejnění: 5.12.2017