Manažer projektů - vzduchotechnika (60 - 75 000,- Kč)

CPL Jobs s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Nabízený plat (hrubého)
60 - 75 000,- Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vedení týmu 6 projektantů se specializací na vzduchotechniku
Zhodnocení zakázek a určení prací na zakázkách (obchodní centra, bytovky, haly aj.)
Kontrola práce na jednotlivých projektech, vedení porad apod.
Komunikace se zákazníky při řešení technických problémů
Občasné krátkodobé cestování na zakázky

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práci v perspektivní společnosti se zahraničním stabilním zázemím
5 týdnů dovolené a flexibilní pracovní dobu
Perfektní kolektiv lidí a týmové akce
Mobil a notebook k osobním účelům je samozřejmostí
Možnost pracovat na zajímavých a moderních projektech
Místo výkonu práce: Praha

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Mezinárodní stavební společnost s pobočkou v Praze, kde řeší projekty na všech úrovních od prvotní technologie stavby přes TZB až po silnoproudé elektroinstalace.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

VŠ vzdělání strojírenského nebo stavebního zaměření
Předchozí zkušenosti s projektováním vzduchotechniky podmínkou
Anglický nebo německý jazyk alespoň na mírně pokročilé úrovni
Předchozí zkušenost s vedením lidí je velkou výhodou
Autorizaci ČKAIT pro TPS nebo dostatečnou praxe k získání autorizace
Zodpovědnost, spolehlivost a týmového ducha

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nabídka služeb personální agentury se zaměřením na obsazování volných pozic ve středním a vyšším managementu a pozic specialistů.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Masarykova třída 26
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Jakub Mladonický
Tel.: +420 515 800 817
E-mail: poslat životopis
ID: 3284385   Datum zveřejnění: 11.1.2018