Samostatná Účetní

CPL Jobs s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pokud máte praxi v účetnictví, baví Vás tento typ práce a hledáte nestereotypní, dlouhodobou práci, těšíme se na Váš profesní životopis v českém jazyce.

- Kompletní vedení účetnictví
- Kontrola a účtování přijatých a vystavených faktur, bankovní výpisy,
- Příprava daňových přiznání k DPH
- Příprava podkladů pro audit společnosti a spolupráce při ověřování účetních závěrek
- Zpracování statistických výkazů a dalších výkazů pro statutární orgány
- Sestavení roční účetní závěrky podle ČÚS - po zapracování
- Sestavení měsíčních a čtvrtletních závěrek podle IFRS - po zapracování
- Ostatní účetní operace

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí stabilní společnosti a dlouhodobou spolupráci
- 5 týdnů dovolené
- stravenky a další benefity
- příjemné pracovní prostředí
- možnost profesního růstu na pozici hlavní účetní
-odpovídající platové ohodnocení a bonusy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Pro úspěšnou společnost hledáme kolegu/kolegyni na samostatnou pozici Účetní, která má skušenost s českými účetními standardy.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Min.SŠ, VŠ vzdělání ekonomického směru
- Min. 2- 5let praxe na obdobné pozici
- Znalost podvojného účetnictví
- Znalost účetní a daňové legislativy
- Pečlivost, samostatnost
- Časová flexibilita zejména v období měsíčních (ročních) závěrek
- Komunikativní znalost angličtiny výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nabídka služeb personální agentury se zaměřením na obsazování volných pozic ve středním a vyšším managementu a pozic specialistů.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3317268  Datum zveřejnění: 22.2.2018