Elektrotechnik – údržba budov (25 – 30 000,- kč)

CPL Jobs s.r.o.

Okres Olomouc, Okres Prostějov, Okres Přerov, Okres Šumperk, Okres Kroměříž
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25 - 30 000,- Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Montáže, opravy a údržba budovy, rozvaděčů aj.
Diagnostika závad, výměna dílů, preventivní údržba aj.
Evidence náhradních dílů, výpomoc při opravách strojů
Řešení elektroinstalace s nízkým i vysokým napětím
Práce ve vícesměnném provozu – 12hodinové směny (krátký/dlouhý týden)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práci pro stabilního zaměstnavatele
5 týdnů dovolené
Závodní stravování
Jazykové kurzy
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Místo výkonu práce: Olomouc

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Mezinárodní výrobní společnost působící především v Evropě.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SOU/SŠ v oboru elektro
Dobrou orientaci v elektrotechnických schématech
Zkušenosti s opravami silnoproudých rozvodů velmi vítány
Platnou vyhlášku 50 min. §5
Pečlivost, zodpovědnost a manuální zručnost
Ochotu pracovat ve vícesměnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nabídka služeb personální agentury se zaměřením na obsazování volných pozic ve středním a vyšším managementu a pozic specialistů.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3329345  Datum zveřejnění: 7.3.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25 - 30 000,- Kč