Vývojář systémů – automobily (35 – 70 000,- kč)

CPL Jobs s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35 - 70 000,- Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Prvotní návrh systému/aplikace pro moderní automobily (Audi, BMW, Mercedes aj.)
• Komunikace se zákazníky, včetně prezentace navrženého řešení
• Vymyšlení nových možností testování celého systému
• Ověřování funkčnosti systému, tvorba analýz a nových testů
• Spolupráce s vývojáři na dalším vývoji funkcí a jejich testování

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práci pro technologického leadra v oboru
• 5 týdnů dovolené
• Pružná pracovní doba
• Jazykové kurzy
• Příspěvek na stravování
• Finanční bonusy
• Moderní a přátelské pracovní prostředí v Praze

Informace o náboru

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Mezinárodní výrobní a vývojová společnost působící v automobilovém průmyslu

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ vzdělání v oboru elektro nebo IT – automatizace, SW inženýrství výhodou
• Zkušeností v oblasti testování nebo vývoje senzorů, čidel apod. výhodou
• AJ na středně pokročilé úrovni ke komunikaci se zahraničními kolegy
• Znalost práce v prostředí C, C++, Python, Delphi, Java nebo jiné jazyky
• Kreativní řešení problémů, samostatnost a zodpovědnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nabídka služeb personální agentury se zaměřením na obsazování volných pozic ve středním a vyšším managementu a pozic specialistů.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3329355  Datum zveřejnění: 7.3.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35 - 70 000,- Kč