Java Developer a .NET Developer

CPL Jobs s.r.o.

Místo práce
Bratislava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví vás .NET nebo Java a nechybí vám kreativita?
Chcete pracovat na smysluplných projektech a řešit netriviální úlohy?

Hledáme do týmu parťáky, kteří se budou podílet na inovaci aplikací a vývoji nových softwarových produktů. Java a .NET developer bude mít na starosti design a vývoj aplikací a spolupráci při testování a deploymentu.

Čím nás potěšíte?
- 2 roky aktivního programování
- anglický jazyk na úrovni technické dokumentace

Bez čeho se u Java Developera neobejdeme: Java / J2EE / JSF / PrimeFaces / JPA / Maven, Java-Enterprise s použitím Open Source Frameworks. Oceníme zkušenosti s OOP a přehled v OS a middleware.

Bez čeho se u .NET Developera neobejdeme: C# nebo VB.Net, WS - SOAP nebo Rest API, MS SQL servery. Výhodou je zkušenost s ASP.NET Web API, JavaScript (framework ExtJS, Dojo) a práce s webovými servery Apache. Pomůže take přehled v OS Linux.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Motivační mzda
Přátelské pracovní prostředí
5 týdnů dovolené
Flexibilní pracovní doba
Neustálé vzdělávání
Stabilní a inspirující tým odborníků
Pravidelné teambuildingy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Na slovenském trhu máme stabilní postavení mezi největšími poskytovateli IT řešení a služeb. Patříme mezi špičkové slovenské IT značky s přidanou hodnotou a každoročně rostoucí portfolio služeb. Náš tým špičkových profesionálů vytváří řešení, která úspěšně fungují v praxi.

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) nebo Český jazyk - Expert (C2)

Počet let praxe

2

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nabídka služeb personální agentury se zaměřením na obsazování volných pozic ve středním a vyšším managementu a pozic specialistů.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3331264  Datum zveřejnění: 9.3.2018