Solution Architect – Smart City Solution (Praha, České Budějovice)

CPL Jobs s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
01.07.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenosti s designem ve Smart City and IoT Solutions a síťová architektura vám není cizí?
Nechybí vám kreativita a znalost development toolů a Javy?
Je vaše angličtina na komunikativní úrovni?

Hledáme Solution Architecta, který bude mít na starosti design a jeho implementaci ve Smart City and IoT solutions. Budete komunikovat s vývojáři a koordinovat jejich práci. Můžete pracovat z Prahy nebo Českých Budějovic a částečně pracovat z domu. Do budoucna vám nabídneme volnou ruku pro realizaci vašich vlastních projektů.

Co budete mít na starosti dále?

- Design a jeho implementaci ve Smart City and IoT solutions (video camera interfaces, big data management, enterprise Java applications, web/mobile user interfaces)
- Blízká spolupráce s development týmem a zákazníky při vytváření a plánování nových požadavků a jejich after-sales podpora
- Přinášení nejlepších technologických a SW development řešení a postupů a nových trendů

Co by vám nemělo chybět?
- Expertní znalost síťové architektury a Smart City Solutions
- Pokrošilá znalost Java/JEE, Spring, SOA, REST, SQL, NoSQLDeep a development toolů (GIT, JIRA, JENKINS, Eclipse, Linux and Windows OS)
- Dobrý přehled v Big data architektuře, analýze dat,
- Chuť vrhnout se řízení digitální transformace
- Pokročilá angličtina, němčina výhodou

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co vám nabízíme?
- Velmi zajímavé mzdové ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- Možnost časté práce z domova
- Firemní automobil, pokud budete často cestovat za našimi zákazníky
- Kreativní práci a zajímavé projekty
- Možnost v budoucnu realizovat své vlastní projekty a nápady
- Stravenky
- Dobré zázemí ve stabilní společnosti
- Kariérní růst

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Více než 125 let je společnost na trhu a má zastoupení po celém světě a působí v širokém spektru oblastí.

Výrobky se od automobilové techniky přes elektrické nářadí, domácí spotřebiče až po tepelnou a průmyslovou techniku úspěšně zabydlely nejen v českých domácnostech, ale i automobilech, servisech a průmyslových podnicích.

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

IT

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nabídka služeb personální agentury se zaměřením na obsazování volných pozic ve středním a vyšším managementu a pozic specialistů.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3393865  Datum zveřejnění: 18.5.2018