Technolog povrchových úprav

CPL Jobs s.r.o.

Místo práce
Mladá Boleslav, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
40 - 50 000,- Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete na své nové pozici dělat?

Pracovat na zcela novém projektu
Sledovat a analyzovat celý proces předúpravy kovů
Na základě zjištěných dat navrhovat vhodné technologie
Poskytovat odborné poradenství přímo u klíčového zákazníky
Pravidelně reportovat zákazníkovi a vedení společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám můžeme nabídnout?

Zajímavou práci pro klíčového zákazníka
Služební automobil, notebook a telefon
13.plat a další benefity (penzijní připojištění)
Podporu mezinárodního týmu a odborné zaškolení

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Jednička povrchových úprav kovů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Chemicke, technicke vzdelani

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jak by měl vypadat Váš profil?

Máte vzdělání ideálně chemického/technického zaměření
Praxi z chemické předúpravy ideálně v automobilovém průmyslu
Jste proaktivní a dokážete si obhájit své návrhy
Nechybí Vám zdravá dávka seběvědomí
Dokážete komunikovat v anglickém nebo německém jazyce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nabídka služeb personální agentury se zaměřením na obsazování volných pozic ve středním a vyšším managementu a pozic specialistů.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3448204  Datum zveřejnění: 13.7.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40 - 50 000,- Kč